Strona 1 z 3

Misja 9 - Lawina

Post: 01 maja 2005, 19:06
autor: _maroko.nine.one
Wyślij dźwig, inżyniera thw, wóz z drabiną, szpital polowy, samochód z psem ratowniczym, wóz techniczny, helikopter. Dźwigiem odnieś kamień, grodzący drogę. Wjedź dalej wszystkimi jednostkami, oprócz drabiny. Ustaw szpital polowy na skrzyżowaniu. Kawałek dale dźwigiem podnieś skałę i zabierz ranną kobietę bliżej szpitala. Gdy zbierzesz rannych, lecz ich i do szpitala polowego. Inżynierem thw wyłącz prąd na tamie, a potem psem ratowniczym szukaj na stoku zasypanych narciarzy. Łącznie jest ich 6. Gdy jakiegoś znajdziesz, przyślij go helikopterem do szpitala. W międzyczasie podstaw drabinę do budynku, blisko początku mapy i zabierz z niego ranną kobietę.

Re: Misja 9 - Lawina

Post: 15 maja 2005, 20:05
autor: Gość
_maroko.nine.one pisze:Wyślij dźwig, inżyniera thw, wóz z drabiną, szpital polowy, samochód z psem ratowniczym, wóz techniczny, helikopter. Dźwigiem odnieś kamień, grodzący drogę. Wjedź dalej wszystkimi jednostkami, oprócz drabiny. Ustaw szpital polowy na skrzyżowaniu. Kawałek dale dźwigiem podnieś skałę i zabierz ranną kobietę bliżej szpitala. Gdy zbierzesz rannych, lecz ich i do szpitala polowego. Inżynierem thw wyłącz prąd na tamie, a potem psem ratowniczym szukaj na stoku zasypanych narciarzy. Łącznie jest ich 6. Gdy jakiegoś znajdziesz, przyślij go helikopterem do szpitala. W międzyczasie podstaw drabinę do budynku, blisko początku mapy i zabierz z niego ranną kobietę.


a co zrobic z tym ludziem co jest pod skalami przy wjezdzie tam na gory?

Post: 16 maja 2005, 16:02
autor: _maroko.nine.one
Którego "ludzia"?? Jak jest pod skałą to dźwigiem weź skałę, a jak da się go brać helikopterem, albo kimś innym to bierz helikopterem, abo kims innym.

Ja mam problem

Post: 30 maja 2005, 09:41
autor: Genocide
Ja mam taki problem ze wyciagam babke z domu, zbieram i lecze wszystkich ze stoku (6) Wyciagam 1 zioma z samochodu i tego z pod kamienia. i jak jush chce odwiez wszystkich to mi wyskakoje ze za duzo wypadkow ! Moze jest gdzies ktos ranny jeszcze pomocy PLIZ!

Post: 30 maja 2005, 15:36
autor: Mini
No to wezwij sobie samochód z psami i może one znajdą jakiegoś człowieka pod gruzami albo gdzieś

Post: 30 maja 2005, 20:46
autor: _maroko.nine.one
Jest jeszcze babka pod kamieniem, tam kawałek dalej.

Post: 23 lip 2005, 20:23
autor: Gość
sorry ale ja chyba nie mam samochodu z psami (lol)

Post: 31 lip 2005, 20:30
autor: _maroko.nine.one
Powysyłaj wszytkie pojazdy ratownictwa medycznego z personelem i napewno znajdziesz.

Post: 29 sty 2006, 17:41
autor: Gość
Mam pytanko odnośnie tejże misji. Gdzie jest Szpital Polowy?? Ja takowego nie mam, a bez niego nie przejde misji ponieważ kiedy przenosze rannych ze stoku to oni w bardzo szybkim tempie tracą zdrowie. :x

Post: 29 sty 2006, 21:06
autor: _maroko.nine.one
Szpitala polowego nie ma na mapie. Skąd by miał tam być? Tak nagle miałby spaść z nieba tuz po katastrofie, żebyś mugł se spokojnie ładować rannych? W grze mogło by się tak stać, ale w prawdziwym życiu nie. A co by zrobili ratownicy? Wyczarowali? Ja bym bardziej prubował sprawdzonych tricków, tzn między innymi wezwanie go z bazy. Polecam ci to zrobić, naprawdę działa!

Post: 29 sty 2006, 21:22
autor: sebacyw
on chyba niewie na jakim świecie żyje :lol:
doszedł tak daleko a niewie że jest aytobus ratowniczy
a trener z psem jest w dzipie :D

Post: 11 lut 2006, 17:33
autor: SuperTank17
Muszę stwierdzić, że ta misja jest dosyć toporna... Kiedy znosisz tych narciaży to musisz co chwila stawać i ich leczyć, żeby ci nie zdechli....

Tak wogule to czy można zamieszczać tu własne solucje??? A jeśli tak to czy zamieszczycie je na stronie??? Bo ja bym chętnie napisał pare. ;)

Post: 11 lut 2006, 20:14
autor: Radek_1
Można pisać solucje. My rozpatrzymy czy się nadaje i jeżeli tak, to dodamy. :) Lepiej, by solucje były do tych misji do których jeszcze nie ma żadnej. Sprawdź na stronie.

Post: 12 lut 2006, 16:41
autor: SuperTank17
najpierw musze do nich doisc bo jak narazie to nie moge przejsc misji z lawina bo tak doprowadzam nariazy zywych do szpitala polowego ale z kolei zdyhaja mi w szpitalu zamiast w drodze do niego...

Post: 12 lut 2006, 17:43
autor: Khan34
Tak chciałem zauważyć że szpital polowy w ogóle nie leczy w Emergency 1 i 2 lekarze w nim leczyli a w Emergency 3 nie i ludzie kitują. To po co mi taki szpital?