Strona 1 z 1

Misja 14 - Zamachowcy w Banku

Post: 02 maja 2005, 22:46
autor: Mati
Na poczatek wezwij kilka samochodów policyjnych tych wiekszych do każdego z 2 policjantów i staraj sie mniejwiecej zablokowac drogi wyjazdowe z miasta ( proponuje zacząć od tdrugiej strony tej drogi na która dcieraja twoje samochody). Gdy bandyci wejda juz do banku, sciagnij jeden samochód policyjny z psychologiem( ten w białej koszuli), jeden helikopter ze snajperami, z 2/3 wozy strazacke z armatką wodną ewentualnie 2 strazaków, Jesli wcześniej nikt poza babką z pod banku nie został posczelony wystarcza 4 karetki . psychologiem podjedź pod bank i negocjuj z bandytami dostaniesz wtedy 5 min czasu. Przecznice dalej ustaw wozy strazackie i helikopter. Pozostałymi jednostkami mozesz ustawic sie na innych ulicah tak aby uniemożliwic ewentualna ucieczke bandytów. Sciagnij jescze jeden wóz policyjny nieoznakowany ( ten kolorowy :P). wycofaj z terenu banku psychologa i inne ewentualne jednostki a na parkink wjedź tym nie oznakowanym samochodem. gdy bandyci tylko wyjdą z banku rzuc sie na nich wsztkim co posiadasz i spróbuj zaczymać!!( najlepej jak najszybciej wylondowac helikopterem na wyjeździe z parkingu i załatwic ich snajperami). Ugaś pożar!

Post: 17 lis 2005, 17:05
autor: rtx
Błagam Zrubcie solucje do mjsj 16

Post: 20 lis 2006, 17:19
autor: krzywoj
Zrobiłem szysto ale ciągl dostaje informacje "Ruch mijski został zablokowany". Jak go nie zablokować? :(

Post: 20 lis 2006, 17:26
autor: McMac
pytania raczej w dziale emergency 3.

Ja to robię w ten sposób:
przy każdej drodze stawiam transporter, po 6 strzelców. Każę jednemu albo dwum strzelcom wziąć kolczatki, po czym ustawiam ich tak, aby jednym (może dwoma) klinkięciem je rozłożyć. Kiedy jadą gangsterzy rozwijam kolczatkę i aresztuję albo strzelam.

Misja 14 - Zamachowcy w Banku

Post: 27 lis 2006, 19:59
autor: Lukasz_sokol
Witam

Mam problem z ta misja. Wykonuje wszystko zgodnie z instrukcjami. Zamachowcy opanowuja bank. Wysylam do nich negocjatora. Wylapuje wszystkich przechodni i zabieram spod banku. Ewakuuje policjantow i wszystkie pozostale jednostki. Podstawiam samochod jednak czas dobiega do konca a bandyci nie wychodza. Czy ktos wie jaki moze byc powod ?

Pozdrawiam

Post: 27 lis 2006, 22:05
autor: McMac
albo któreś z jednostek twoich służb stoją za blisko albo wóz za daleko. Albo defekt w grze. Jeśli wszystko będzie ok zamachowcy nie będą czekać do końca czasu i wyjdą od razu.

Post: 03 maja 2007, 03:32
autor: Marcello
Misja 14 - Zamachowcy w banku

W tej misji potrzebne będą:
-radiowóz policyjny z psychologiem
-3x ambulans z lekarzem i sanitariuszami (może zaistnieć potrzeba wezwania więcej ambulansów)
-8x furgon policyjny i w jednym furgonie niech będzie 4 strzelców
-2x ciężki wóz strażacki i w jednym wozie ma być 3 strażaków
-samochód do ucieczki
Na miejsce gdzie leży postrzelona kobieta wyślij ambulans z lekarzem i sanitariuszami i radiowóz policyjny z psychologiem. Udziel kobiecie pomocy medycznej i zabierz do szpitala, a psychologiem przepytaj świadków. Snajper porusza się niebieskim furgonem. Furgony policyjne ustaw przy drogach wylotowych z miasta na północy i na południu, a furgon z strzelcami ustaw na drodze wylotowej prowadzącej na południe. Będzie to droga druga licząc z lewej. Tą właśnie drogą uciekać będą bandyci. Jeśli snajper postrzeli jeszcze kogoś w mieście to udziel rannemu pomocy medycznej i zabierz do szpitala. Po jakimś czasie pojawi się komunikat, że bandyci są w banku, przed którym postrzelono kobietę na początku misji. Udaj się tam psychologiem i zacznij negocjować. Nie wchodź do środka. Terroryści zażądają samochodu do ucieczki i by nikt ze służb nie znajdował się na terenie banku. Przyślij im pod bank samochód do ucieczki, a wozy strażackie ustaw trochę przed bankiem. Gdy bandyci wsiądą do samochodu i zaczną uciekać wozom gaśniczym rozkaż gasić pożar. Strzelcom na drodze rozwiń kolczatkę i gdy bandyci wysiądą skuj ich i odeślij do bazy. Jeśli wozy nie poradzą sobie z gaszeniem wpuść do środka 2 strażaków z gaśnicami i zacznij gasić od środka, a jednym strażakiem wynieś rannego, po czym przekaż go pogotowiu. Po ugaszeniu pożaru wyprowadź wszystkich zakładników z banku. Misja skończy się, gdy złapiesz przestępców, ugasisz pożar i wszystkich rannych odwieziesz do szpitala.

Post: 16 cze 2009, 13:17
autor: pawel88lbn
A można ustawić się gdzieś snajperem na dachu i ściągnąć ich?

Post: 16 cze 2009, 14:08
autor: zielas32
nie mozna