PL-mod: Personel

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

Postautor: eversmann » 22 kwie 2005, 15:45

Chodzi o to, że według ustawy GROM może działać tylko poza granicami kraju, w razie gdy zajdzie taka potrzeba.
www.militarium.info - największy polski serwis militarny
eversmann
Strażak
Strażak

Postautor: _maroko.nine.one » 22 kwie 2005, 16:26

Wiemy, ja już czytałem o akcjach daleko doleko...
Co do gromu, to coraz bardziej mi się wydaje, żeby go wywalić. W polsce na napad na pociąg raczej ich nie będą wzywać. Grom to coś na rodzaj SAS, lub Delta Force. Nie wiem jak wy, ale ten mój poysł coraz mniej mi się podoba.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Pochwały: 5

Postautor: bercik » 23 kwie 2005, 11:45

popieram, skreslilem z list personelu i pojzdow ...
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier

Pochwały: 15

Postautor: _maroko.nine.one » 23 kwie 2005, 20:19

Ale za to można podrzucić tam małą jednostkę wojskową. Już widziałem takie rzeczy w innych modach(jest np. w hamburg modzie w mapie freeplay).

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: bercik » 24 kwie 2005, 09:22

tez za bardzo nie pasuje do realiow ... wojsko wykozystywane jest tylko przy gigantycznych akcjach typu powodz stulecia (gdzie potrzeba bardzo wiele osob do ukladania workow) ... a czegos takiego nie planujemy ...
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier

Pochwały: 15

Postautor: _maroko.nine.one » 11 maja 2005, 12:31

Obrazek[url]. Świetna robota RYSY, trzeba tylko zrobić policjanta bez kamizelki i policjantkę z kamizelką. Pogadam z RYSĄ i mam nadzieje, że poprawi wszystko.[/url]

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: _maroko.nine.one » 22 cze 2005, 19:35

Co do gromu, to dostali jakiś czas temu papierek pozwalający im walić na terenie polski. Można zrobić misję bonusową, w której oni graliby główną rolę(np. oblężenie przez terrorystów całej dzielnicy i oczywiście zakładnicy). Wrzuciło by się 20 osobowego teama na mapkę, pare karetek i strażaków i nawszelki 50 tys. na wszelki wypadek.

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: Sever » 03 paź 2005, 17:01

Oferuje swoja pomoc poniewaz zaczałem sie bawic repaintami to mógłbym zrobic snajpera SPAT (Samodzielny Pluton Anty Terrorystyczny), Przemalowac opancerzony transporter na wóz SPAT (Własciwie to juz jest pre-Alfa ale tylko z Białym Napisem SPAT i to wszystko) musisice mi dac jakis pomysł na ten wóz jak ma wygladac, Snajper SPAT bedzie wygladac tak jak Anty terrorysci których ktos pamietam zrobic

A za dołaczeniem gromu do Moda jestem jak najbardziej ZA :wink:
Sever
Sekcyjny
Sekcyjny

Postautor: NoName_Tychy » 04 paź 2005, 12:47

Sever pisze:Oferuje swoja pomoc poniewaz zaczałem sie bawic repaintami to mógłbym zrobic snajpera SPAT (Samodzielny Pluton Anty Terrorystyczny), Przemalowac opancerzony transporter na wóz SPAT (Własciwie to juz jest pre-Alfa ale tylko z Białym Napisem SPAT i to wszystko) musisice mi dac jakis pomysł na ten wóz jak ma wygladac, Snajper SPAT bedzie wygladac tak jak Anty terrorysci których ktos pamietam zrobic

A za dołaczeniem gromu do Moda jestem jak najbardziej ZA :wink:

woz spat to WV T4 niebieski bądź czerwony i mały zdejmowany migacz. Badz też wóz opancerzony dzik 3 w wersji AT
NoName_Tychy
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz

Postautor: Sever » 04 paź 2005, 14:59

mógłbys zarzucic fotki?
Sever
Sekcyjny
Sekcyjny

Postautor: NoName_Tychy » 06 paź 2005, 19:38

NoName_Tychy
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz

Postautor: Sever » 07 paź 2005, 13:47

fajny ten dzik tylko nie iwem jak zrobic zupełnie nowy model (własciwie to wiem notatnikiem otworzyc plik V30 ale takiej wyobrzni to ja nie mam ;) )
Sever
Sekcyjny
Sekcyjny

Postautor: _maroko.nine.one » 31 paź 2005, 15:33

Hmm... To jest temat personelu, a nie wozu spatu. Dlatego proponuje, abyś pokazał zdjęcia antyterrorystów(nie z rl, bo wszyscy wiedzą jak wyglądają). mmam nadzieje, ze nie są tacy jak poprzedni, jakas rozbydrzona banda biegajaca z pistolecikami, tylko pozadna brygada z karabinami.

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Poprzednia

Wróć do Mody