PL-mod: Misje

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

Postautor: _maroko.nine.one » 05 kwie 2005, 16:55

Czy w Polsce bywają takie imprezy jak start rakiety(chyba, że jakiś maniak odpala model), albo czy mamy też torreadora i byka?? Co najwyżej ta z kinem.
Z kinem może być.

Jeszcze jedna misja, którą wcześniej wymyśliłem.

budowa torów, nagle nadjerzrdza pociąg z zaopatrzeniem, motorniczy się pomylił i nie hamował i pociąg się wykoleja na końcu torów.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Pochwały: 5

Postautor: Strażak Sam » 05 kwie 2005, 17:24

albo laweta transportuje określona ilość samochodów której kolizja z cieżarówką chemiczną powoduje ciężki do ugaszenia ogień ;)
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant

Postautor: autor » 05 kwie 2005, 17:43

Albo tak: Luksusowy jacht nadał sygnał S.O.S komputer pokładowy podał dokładne położenie jachtu
Tylko głupcy pytają dwa razy. Zapraszam na moje forum
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant

Postautor: NoName_Tychy » 05 kwie 2005, 18:05

Miedzynarodowe forum gospodarcze.

Policja dostała informację o mającym się odbyć w stolicy proteście antyglobalistów. Dostaliśmy sygnały że może dojść do starć. W ciągu 20min. zmobilizuj siły policyjne, pogotowie oraz ustaw barierki, tak aby przemarsz przebiegał spokojnie.
NoName_Tychy
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz

Postautor: autor » 05 kwie 2005, 18:12

Wiadomo gdzie przywódca terrorystów:
Wywiad polski dowiedział się gdzie jest przywódca terrorystów aktualnie pędzi do granicy Polsko - Słowackiej zatrzymaj go przed ucieczką
Tylko głupcy pytają dwa razy. Zapraszam na moje forum
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant

Postautor: Strażak Sam » 05 kwie 2005, 20:08

neonaziści spacerują sobie po parku... w pewnym momencie robiąc BURDEL NA CAŁEGO, ugaś pożary, posprzątaj rannych, aresztuj nazi, no i... znajdź śmierdzącą niespodziankę ukrytą przez jednego z nich na tereni parku :D:D
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant

Postautor: _maroko.nine.one » 05 kwie 2005, 20:57

Na poważnie ludzie...

Co do ucieczki billadena do słowacji to bedzie podobna 2 misja, zrobienie blokady pzed uciekającym przestępcą.

Błąd konstrukcyjny doprowadza do katastrofy w centrum handlowym.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: Strażak Sam » 06 kwie 2005, 15:58

tramwaj rozpedzony uderza z impetem w boutiqe ;) i dUUŻY OGIEŃ OGARNIA KAMIENICĘ ;)
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant

Postautor: _maroko.nine.one » 06 kwie 2005, 19:41

tramwaj, dobra myśl.

Co do misji 1, już zacząłem ją robić(efekty pracy w postaci screenów są na stronie modu).

Dokładniejszy opis misji:
Pijny kierowca powoduje wypadek dwóch samochodów. Następnie nadjerzdża ciężarówka i przed samochodami hamuje i skręca no i niestety leży w lesie na boku. Potem jedzie jeszcze jednen koleś i bum w przyczepę od ciężarówki.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2005, 19:01 przez _maroko.nine.one, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: Jacek PTT » 06 kwie 2005, 20:57

Jak misja z tramwajem to mam pomysł i to w stylu typowego zadania z Emergency.
To na podstawie krótkiego opisu ćwiczeń jakie odbyły się w Bydgoszczy w 1994r.
Samolot zachacza o dach budynku, spada na most i uderza w tramwaj który się przewraca na bok dodatkowo podmuch spycha samochód do rzeki, a na wrak tramwaju wpada cysterna z kwasem który wylewa się do wody.
Procedury ratowniczej nie opisali ale może wyglądać tak:
Trzeba się zająć rannymi, wyciągnąć z wody tego co wpadł tam razem z samochodem (od tego jest nurek) i zamknąć śluzę zanim kwas dostanie się do wodociągów no i oczyścić teren.

Albo coś takiego ale to już mój pomysł:
Pociąg towarowy wykoleja się na wiadukcie, część wagonów spada z niego przygniatając samochody, do tego zerwane przewody trakcyjne wywołują pożar, a część wagonów to cysterny z benzyną, która może dodatkowo wyciec.
No i wiadomo trzeba ugasić pożar uratować rannych, ale dodatkowo wyłączyć zasilanie w trakcji i przełączyć semafor żeby pociąg jadący z drugiej strony nie wpadł na ten "bałagan", a potem powywozić wraki.

A przy okazji, jestem ciekaw screenów z tej 1-wszej misji, ale nie mogę znaleźć linka do strony moda, a szukałem, moglibyście mi go podać?
Jacek PTT
Sekcyjny
Sekcyjny

Postautor: _maroko.nine.one » 07 kwie 2005, 11:37

Pociąg uderza na przejeździe w atobus. Dużo rannych.]

Co do 1 misji, już powoli kończę, ograniczyłem teren, tak aby był mniejszy i w grze nie było widać reszty mapy(niepotrzebnej części).

procentowo jestem przy niej na 70%

Pozostało mi tylko
-wsadzić rannych do pojazdów, tak aby strażak mógł użyć nożyc hydrauliczych do uwolnienia ich
-dodać miejsce przyjazdu
-napisać skrypt misji(ewentualnie o pomoc poproszę bercika)
-ewentualnie zmienić pogodę i porę dnia na wieczur i opady deszczu
-odpalić misję

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: edek » 09 kwie 2005, 12:06

albo tak jak to jest często w polsce na wiosne duży pożar trawy.Na tym polu można jeszcze postawić domki letniskowe itp
edek

Postautor: szczypior » 09 kwie 2005, 12:47

NoName_Tychy pisze:Miedzynarodowe forum gospodarcze.

Policja dostała informację o mającym się odbyć w stolicy proteście antyglobalistów. Dostaliśmy sygnały że może dojść do starć. W ciągu 20min. zmobilizuj siły policyjne, pogotowie oraz ustaw barierki, tak aby przemarsz przebiegał spokojnie.

bardzo dobry pomysl, ten z wypalaniem traw tez:) podajcie linka do strony na ktorej sa screeny z waszych modow plizz

a moze jakas misja w metrze?? np: pozostawiony pakunek - ewakułuj ludzi, zabezpiecz teren i sprawdz pakunek. Albo awaria elektyrczna - pociag utknął w tunelu, ludzie nie moga wyjsc z wagonu, powstała panika - są ranni.
szczypior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz

Postautor: bercik » 10 kwie 2005, 14:43

a ja proponuję pożar mostu (żelbetowego oczywiście) ...
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier

Pochwały: 15

Postautor: _maroko.nine.one » 10 kwie 2005, 15:32

i ewentualne zawalenie się go.
Ja chciałbym i już nieco robiłem misję z porwaniem rodzinki. Terroryści się ukryli w lesie i trzeba ich załatwić(gromu nie ma dostępnego).

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

PoprzedniaNastępna

Wróć do Mody