PL-mod: Misje

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

Postautor: Junior » 10 kwie 2005, 15:56

A może jakiś wypadek z udziałem jednostek ratowniczych? Np.

Przez środek miasta, w godzinach szczytu jedzie karetka na sygnale wraz z pacjetem w ciężkim stanie. Kierowca jadać dosyć szybko, wymija samochody, dojeżdża do skrzyżowania, gdy nagle z uliczki wyjeżdża jadący równierz na sygnale wóz strażacki. Karetka jedynie ociera się o wóz strażacki jednak przewraca sygnalizację (sterczą z niej później kable pod wysokim napięciem), wjeżdża na chodnik, potrąca kilku przechodniów, i wjeżdża w skrzyneczkę z napisem "GAZ".

Ponieważ wozowi strażackiemu nic praktycznie się nie stało na miejscu mamy jedną jednostkę wraz z załogą (i technikiem, bo chyba w modznie w straży pożarnej ma być) więc bierzemy technika, który odłancza najpierw prąd, a następnie gaz. Następnie szybko rozcinamy karetkę i wydostajemy rannego, który jest bliski śmierci. W międzyczasie na miejsce docierają pozostałe jednostki (m.in. helikopter bo chory potrzebuje natychmistowej pomocy lekarskiej). Policjantem rozganiamy gapiów, ratujemy ludzi i pozostałą załoge karetki.

Można jeszcze dodać jakieś potrącenie na przejściu w końcowej fazie (kierowca się zagapił, potrącił i ucieka), więc przyda się jakaś blokada :)

P.S. Aha... i oczywiście trzeba zabrać wrak(i), przywrócić ruch, zabrać dźwigiem sygnalizacje z ulicy.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2005, 18:02 przez Junior, łącznie zmieniany 1 raz
GG#2040099
Awatar użytkownika
Junior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz

Postautor: _maroko.nine.one » 10 kwie 2005, 18:49

Co do 1 i 2 misji zaszły zmiany
1 misja
Pijany kierowca uderza w mały kiosk w centrum miasta. Jest uwięziony w samochodzie. Dookoła gapie. 2 rannych, 1 poważnie.
2 misja
Na drodze za miastem, samochud wpada w poślizg, powodując mały karambol. Łącznie 4 samochody się zderzyły. 1 Ciężarówka z przyczepą.(to była stara misja 1).

Obie misje prawie gotowe(łącnie z uwięzionymi kierowcami)!! Trzeba popracować nad ostatnimi szczegułami, typu dokładniej usawić miejsca wjazdu i wyjazdu jednostek, popoprawiać nieco stan niektórych...
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Pochwały: 5

Postautor: Junior » 10 kwie 2005, 22:29

Hehe.. to kto teraz się podejmie stworzenia misji mojego pomysłu... myślę, że jest wystarczająco trudna do wykonania, że autor nauczy się wszystkich skryptów i innych :P
GG#2040099
Awatar użytkownika
Junior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz

Postautor: szczypior » 10 kwie 2005, 23:31

a ja mam taka prosbe abyscie robiac misje uwzgledniali samochody cywilne, tzn zeby praktycznie do kazdej misji ktora dzieje sie na ulicach trzebabylo wysylac policje ktora rozladuje korek, bo inaczej misja bedzie zakonczona porazką, tak bedzie bardziej realnie i ciekawiej - bardzo mi tego brakowalo w E2, w ktorym byly ulice po ktorych nie jezdzily zadne samochody
szczypior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz

Postautor: Radek_1 » 11 kwie 2005, 00:28

Bercik, dodaj w pierwszym poście najciekawsze misje, które uważasz, że są ciekawe, warte uwagi i poświęcenia czasu.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier

Pochwały: 29

Postautor: _maroko.nine.one » 11 kwie 2005, 15:25

Co do takich misji ja bym zaliczył porwanie rodzinki przez terrorystów i ukrycie się ich wszystkich w lesie(3 misja).
Inna bardzo fajna jedzie sobie kozak w swojej nowej bryce, na zakręcie daje gazu, a tam jakiś pijany wraca do domu. Pisk opon, przekoziołkowanie pojazdu, i pożar lasu.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: szczypior » 11 kwie 2005, 19:27

mi sie jeszcze bardzo podobał pomysł na misje o forum gospodarczym i wypalaniu traw
szczypior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz

Postautor: bercik » 11 kwie 2005, 19:54

dokonalem podsumowania przedstawionych propozycji misji - zamieszczam je w pierwszym poscie,
prosze o pisanie wszelkich uwag i propozycji zmian ...
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier

Pochwały: 15

Postautor: _maroko.nine.one » 11 kwie 2005, 20:15

Nieno, kot na drzewie... wywal to, mogę coś takiego zrobić, ale tylko na pokaz.
Co do rajdów nocnych, to napisz raczej o wypadnięciu samochodu na zakręcie, i spowodowaniu pożaru.

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: szczypior » 11 kwie 2005, 20:36

Misja: autobus uderza w pylon wiaduktu, musisz pomoc rannym tym co wypadli a reszte wyciagnac nozycami z wraku i opatrzec. Musisz zatrzymac ruch na drodze pod wiaduktem oraz prowadzacej przez wiadukt i wskazac objazd bo wiadukt moze sie w kazdej chwili zawalic. Dalej dzieje sie to (zaleznie od tego co zdążyłes zrobic):
a) jesli zablokowales obie drogi to wiadukt sie nie zawala
b)jesli zablokowales dolną droge to spada wiadukt a razem z nim kilka samochodow
c)jesli zablokowales tylko gorna droge, wiadukt spada na kilka samochodow jadacych pod nim
i musisz im pomoc:P
szczypior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz

Postautor: _maroko.nine.one » 12 kwie 2005, 17:46

Gdy gra będzie toczyć się nad możem, to proponuję misję, którą zresztą wymyślił mój kolega:
ludzie na plaży się kompią, blisko skał. Dalek dalego przy norwegi następuje małe podwodne trzęsienie ziemi. Powstaje niewielka fala tsunami, ale dość silna. Ludzie kąpiący się na plaży niczego się nie spodziewają, a tu nagle fala przypływa i ludźmi o skały. część leży na plaży, reszta powoli zaczyna tonąć w morzu. Lekko zalało też ulicę, i jakiś samochud miał wypadek.

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: Strażak Sam » 14 kwie 2005, 11:36

duuże łubudu w centrum informatycznym.. pali się pół budynku poprostu ROZPIERDUCHA DO GASZENIA Z WODY, ZIEMI I POWIETRZA ;)
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant

Postautor: Strażak Sam » 14 kwie 2005, 11:36

duuże łubudu w centrum informatycznym.. pali się pół budynku poprostu ROZPIERDUCHA DO GASZENIA Z WODY, ZIEMI I POWIETRZA ;)
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant

Postautor: _maroko.nine.one » 15 kwie 2005, 16:41

Co do 2 kolejnych misji, czyli 3 i 4, to 3 będzie porwanie rodzinki i 4 to wypadek samochodu na zakręcie i pożar(3 misja już jest podczas tworzenia, co do 4 to szukam textury podłogi, a w 3 chyba zmienię).

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: _maroko.nine.one » 15 kwie 2005, 19:17

Jeszcze co do 1 misji, to mam problem z pożarem, dokładniej po jakimś czasie zapala mi się prawie całe miasto. Przypominam, że to 1 misja. Pokombinuję jeszcze coś w opcjach innych budynków, aby się nie zapalały(pożarb tego kiosku jest malutki, a inne budynki i tak się palą).

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

PoprzedniaNastępna

Wróć do Mody