PL-mod: nowe funkcje

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

Postautor: _maroko.nine.one » 04 kwie 2005, 20:16

No wzasadzie, w USA słyszałem tylko o goniących pieskach.

Jeszcze coś Strażak opowiec o mini stanowiskach gaśniczych(strażak bierze ustawia użądzenie celuje, ono leje na ogień, a strażak ma wolne).
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Pochwały: 5

Postautor: Strażak Sam » 04 kwie 2005, 21:00

znaczy wiesz stażak nigdy nie ma wolnego.. natomiast to stanowisko może być sztywne lub sztywno-napędzane czyli z silnikiem dodającym ciśnienie dla strumienia, służy do ustawienia w "terenie ciężkim" czyli o b. wysokiej temperaturze gdzie człowiek mógł by nie wytrzymac albo w rejognie zagrożenia wybuchem który musi być jednak schładzany lub nawadniany, takie stanowisko celuje się ręcznie poprzez obrót działka lub całej "skrzynki" doprowadza sie do niego wodę z wozu lub hydrantu jeśli posiada samoczynny system ciśnieniowy najcześciej na benzynę, nie mylić z motopompą bo to to tylko OSP ma i żukiem wozi :D tak jak pisałem ustawiamy i zmykamy z rejonu zagrożenia... no i łapiemy sami za waż i działamy z innej strony.
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant

Postautor: autor » 05 kwie 2005, 12:18

Skoniczyłem model psa, ale musze go jeszcze mocno popoprawiać
Tylko głupcy pytają dwa razy. Zapraszam na moje forum
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant

Postautor: _maroko.nine.one » 05 kwie 2005, 16:44

O autor, zaskoczyłeś mnie, palisz się do roboty, nawet nie miałeś zlecenia i proszę...

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: Strażak Sam » 05 kwie 2005, 17:22

pamiętasz ze to owczarek niemiecki a nie pudel szwajcarski :P:P
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant

Postautor: autor » 05 kwie 2005, 18:04

Nie narazie to on wygląda jak małpa z e2
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant

Postautor: Strażak Sam » 05 kwie 2005, 20:06

heheeh teresowane małpy :LD:LD dosłownie cuda będziemy mieli, a może jeszcze małpki biegające z granatami w zebach :D
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant

Postautor: _maroko.nine.one » 05 kwie 2005, 20:53

Może będzie się dzięki nim organizować przedstawienie i gapie zamiast wypadku popatrzą się na małpkę, dając miejsce ratownikom...

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: Strażak Sam » 06 kwie 2005, 15:55

HAHAHA no ja proponuje policjanta z megafonem który będzie odwracał uwagę i odciągał ludzi od wypadku.. lzej sie pracuje jak gapiów nie ma co nie autor ??? nikt ci nie łazi gdzie nie trzeba i nie truje ;)
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant

Postautor: Radek_1 » 06 kwie 2005, 16:14

Pomyliliście tematy, tutaj piszemy o nowych funkcjach w modzie, a nie o strażakach z megafonami i o psach.

Edit:
Chciałem przypomnieć, że nie musicie odpowiadać we wszystkich tematach. Jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia - nie pisz, tak będzie lepiej. Pozatym piscie posty które coś wnoszą do tematu i nie powielajcie poprzednich postów, tzn. posty typu: "Dobra to czekamy" nie wnoszą nic do tematu więc lepiej takich postów nie pisać.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier

Pochwały: 29

Postautor: autor » 06 kwie 2005, 20:47

Naprwde bez gapiów jest owiele lepiej. Przed chwilom wróciłem od pożaru, gdy wszystko ugaśiliśmy, rannych wyciągnęliśmy itp. I niestety musieliśmy wracać, bo jeden z gapiów wszedł do budynku i prawie by go zawaliło, ale mi i kumplowi udało się go wyciągnąć
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant

Postautor: _maroko.nine.one » 06 kwie 2005, 20:53

Jacy to ludzie bywają...
Co do odganiania gapiów, może by dodać taśmię, którą by policja o coś owijała i nikt by nie mógł wejść na teren akcji.

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: Strażak Sam » 06 kwie 2005, 22:08

wspomniałem juz o tym.. autor ciesze sie ześ cały.... nam zdarzyła sie raz powtórka z rozrywki ale to policja nawaliła bo nie zabezpieczyła terenu a my wszystkiego za nich robic nie bedziemy.... weszła sobie parka na teren zamknięty a tam...(gdzie akcja była juz ku końcowi) poleciały śruby na głowę i troche ich potarmosiło :D ale cóz wynieśliśmy ich... i żyja ;)
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant

Postautor: Robson » 07 kwie 2005, 22:40

A jakby jeszcze do kogutów w karetkach i strażach że np: zrobić podwójne pusacyjne lub pojedyncze z przodu i styłu (błyskowe) i na chłodnicy wozu pusujące podwójne (na kratce gdzie jest silnik umieszczony) :lol:
Robson
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz

Postautor: Strażak Sam » 07 kwie 2005, 23:34

dobry pomysł.. pochwalam.. no i zrobić pojazd łamiący drzewa ;p ;p ;) oraz z dwoma działkami gaśniczymi na górze i tendrami do wezy ;)
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant

PoprzedniaNastępna

Wróć do Mody