Ruch wahadłowy

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

Ruch wahadłowy

Postautor: Oxford » 30 cze 2005, 18:19

Kiedyś na forum padło stwierdzenie "ruch wahadłowy". Postanowiłem spróbować swoich sił. Oto wynik mojej pracy:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tu plik do pobrania:
http://michal.beep.pl/Public/m01.e3m

Ważne!
Ten plik należy zamienić z orginalnym znajdującym się w katalogu Data/Maps. Pamiętaj, że potem powinno się przywrócić samemu orginalny plik. Czekam na komentarze.

To nie jest misja, a tylko demonstracja działania ruchu wahadłowego.

Oxford
dla zainteresowanych czymś więcej:
michal@sereja.pl
Oxford

Postautor: _maroko.nine.one » 30 cze 2005, 22:09

No nieźle wymyślone...

Tylko jak już pokazujesz jakieś bajery, to w dziale mody. Jeszcze bym proponował, abyś popracował znami nad pl-modem, o którym gadamy w dziale mody(ostatnoi nic tam się nie rusza, a brakuje rąk do pracy).
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Pochwały: 5

Postautor: Mini » 30 cze 2005, 22:15

No nawet, nawet, nie powiem.
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni :D
Mini
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant

Postautor: bercik » 01 lip 2005, 16:18

fajne ... zwlaszcza ze efekt jest chyba uzyskany bez dedykowanego temu zadaniu skryptu ... jak mozesz napisz cos wiecej ...

zgodnie z powyzsza sugestia temat przenosze do EM3:Mody
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier

Pochwały: 15

Postautor: _maroko.nine.one » 01 lip 2005, 18:13

Myśląc nad tym, to zrobienie czegoś takiego nie byłoby super turbo extra trudno zrobić :D , ale ja bym musiał pracować nad czymś takim dłuugo, chyba, że zrobiłbym to przypadkiem :D .

I jeszcze 1. Widzę, że twoja strategia w tej grze to nie ratowanie tylko zapobieganie. W misji 2 pewnie wsadzisz piorunochron na dach budynku :wink: .

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: NoName_Tychy » 01 lip 2005, 22:19

spoko, tylkko nie wiem do czego moze sie przydac?( nie zeby mi sie nie pdobalo bo na serio spoko zrobione) moze jakis paraliz miasta i trzeba cos takiego zorganizowac?
NoName_Tychy
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz

Postautor: _maroko.nine.one » 02 lip 2005, 17:41

Kiedyś może się przydać, nawet jako ozdoba.

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: Oxford » 02 lip 2005, 22:00

To sterowanie możemy wykorzystać nie tylko do robót drogowych, może ono sterować przeprawą przez np. wąski most. Długość jest dowolna, czas światła zielnonego dla kierunków regulowany oddzielnie. Ale jest i jedno ale... Jeśli zablokowany bedzie zjazd z odcinka zwężonego, to spotkają się samochody czołowo i wtedy jest wesoło :) Wszystko stoi... Jest i plus, to rozwiązanie nie wymaga żadnych modyfikacji, wszystko co jest potrzebne dostępne jest od razu.

Oxford
Oxford
Starszy strażak
Starszy strażak

Wróć do Mody