konce mapy, ruiny i tworzenie (uruchamianie) modu

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

konce mapy, ruiny i tworzenie (uruchamianie) modu

Postautor: Krzysiek gość » 18 lip 2005, 16:49

Jak sie robi w edytoże końce mapy oraz razwala budynki i znaki oraz miejsca przybycia jednostek :oops: :oops: prosze napisać tu lub na emergency03@poczta.onet.pl
Krzysiek gość

Postautor: Kacper(emrgenc)jako gosc » 21 wrz 2005, 14:00

koniec mapy ustawiasz: edit tam map properties i boundaries czy cos takiego.tam ustawiasz konce mapy
a miejsce przybycia jednostek w edit, map properties, i tam poszukaj po tych opcjach
Kacper(emrgenc)jako gosc

Postautor: krzyiek » 13 lis 2005, 14:04

Może ktoś napisać co czeba spełnić żeby misja działała proszeeeeee !!!!!!!!!!???????????? :D :D
krzyiek

Postautor: bercik » 13 lis 2005, 15:01

czy chodzi o to aby mogla sie zakonczyc ... jezeli tak to trzeba zdefiniowac cele misji (albo w edytorze albo w skrypcie) i (w obu wypadkach) dac skrypt kontrolujacy ich wykonanie ... o skryptach jest tutaj juz watek ...
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier

Pochwały: 15

Postautor: Krzysiek » 15 lis 2005, 14:31

żeby śię włączyła jak to się włancza ???? :oops:
Krzysiek

Postautor: bercik » 16 lis 2005, 01:45

tworzysz mod, i w nim zpisujesz misje, nastepenie w grze wybierasz "modyfikacje" wczytujesz swoj mod i bedzie dostepna twoja misja (jezeli nie tworzysz jej zamiast ktorejs orginalnej trzeba przeedytowac plik kampanii)
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier

Pochwały: 15

Wróć do Mody