2 małe pytanka

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

2 małe pytanka

Postautor: GRZEHO » 28 sie 2005, 19:39

czeho zrobiłem fajny model mercede unimog i nie wiem które pliki do was przysłać
i jescze jedno zrobiłem w editorze clone jednego przeroboinego samochodu i nie wiem jak tego klona można urzyc?????????
prosze o pomoc
gg 8183892
mail grzesiekDIABLO@poczta.fm
GRZEHO

Postautor: Radek_1 » 28 sie 2005, 19:52

Może byś umieścił zdjęcia swoich pojazdów? :)
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier

Pochwały: 29

Postautor: _maroko.nine.one » 28 sie 2005, 22:57

I jeszcze pytanko z mojej strony. Czy pojazd jest już wyexporttowany do formatu V3O i z texturami w dds?? Jeśli sprawdzisz i wózek będzie działał poprawnie w grze(nie będzie 10 razy za duży lub za mały), to z chęcią go przyjmiemy.

Jeśli chcesz użyć pojzdu w grze, to najpierw wyexportój do odpowiednich formatów i zastąp oryginalne pliki.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Pochwały: 5

Postautor: Gość » 29 sie 2005, 14:34

a możecie mi prosto wytłumaczyć jak umieścić zdjecia
p.s
w grze mi wszystko chodzi ok
Gość

Postautor: bercik » 29 sie 2005, 15:01

to gdzies bylo ... zdejcia musisz wgrac na jakis serwer i umiescic do nich linka poprzez znacznik [img] , jezeli nie masz dostepu do serwera mozesz przeslac do mnie (to ja wrzuce) ... napisz tez jak zrobiles eksport do formatu gry ...
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier

Pochwały: 15

Postautor: Gość » 29 sie 2005, 16:10

bercik pisze:to gdzies bylo ... zdejcia musisz wgrac na jakis serwer i umiescic do nich linka poprzez znacznik [img] , jezeli nie masz dostepu do serwera mozesz przeslac do mnie (to ja wrzuce) ... napisz tez jak zrobiles eksport do formatu gry ...

"napisz tez jak zrobiles eksport do formatu gry"
nie rozumiem o co chodzi
mam tylko 15 lat nie wiem dalej jak dodac zdjęcia
Gość

Postautor: Radek_1 » 29 sie 2005, 19:03

Hehe, wiek tu nie ma nic do rzeczy, też mam tyle lat :) Proponuje na http://photobucket.com/ zakładasz konto, zgrywasz zdjęcie (uprzednio zrobione przy pomocy klawisza PrintScreen i wklejonego do Painta) Potem dajesz link do zdjęcia na forum np. http://photobucket.com/v55/Nazwakonta/nazwazdjęcia.jpg i cały adres umieszczasz w znaczniku [img]i%20na%20końcu[/img]
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier

Pochwały: 29

Wróć do Mody