MOD PL v0.1b JEST DOSTĘPNY!!

Wszystko co dotyczy modów do Emergency 3, w tym naszego - polskiego moda. :)

Postautor: kandek » 21 sty 2006, 21:23

w porwaniu porozwalałem wszystkich snajperem bo nie wiedzialem co robic;) ogolnie miodzio. tylko szkoda ze nie ma map;) W 7 misji nie trzeba psa ratowniczego. a ten filmik to ten sam co konczy cala oryginalna gre?
kandek

Postautor: kandek » 21 sty 2006, 21:32

dobra koncze na dzisiaj bo mam egzamin z biofizyki w czwartek a jeszcze nic nie ruszylem... nie da sie grac w wyzwanie:( ps. polska karetka jest piekna, a smiglowce tez miodzio:)
kandek

PYTANKO

Postautor: GRZEHO » 21 sty 2006, 21:45

Może ktos mi powiedzieć w jakiej misji można użyć tego zielonego pojazdu z policji i i tej drugiej sikawki ???? i czy można grać w trybie wolnej misjii ??????
Awatar użytkownika
GRZEHO
Starszy aspirant
Starszy aspirant

Użytkownik zbanowany

Postautor: _maroko.nine.one » 21 sty 2006, 21:46

kandek pisze:wtylko szkoda ze nie ma map;) W 7 misji nie trzeba psa ratowniczego. a ten filmik to ten sam co konczy cala oryginalna gre?

No map nie ma, bo nie zdążyłem zrobić, a filmik to ten sam, popatrz na rozmiary moda. Nie cały 1mb. Co prawda w spakowany, ale wrzuciłbyś tam takiej jakości i długości film i jeszcze moda :wink: ? Co do tych śmigłowców i karetki to dziękuj RYSIE(nie jest userem na forum, tylko przegląda je, a knotakt z nim mam na gg).

Nie można ich użyć, są to pojazdy, które robiłem, ale nie udało mi się ich dorobić. Ta sikawka straży, to chyba oczywiste do czego służy, a zieloy wóz policji pozostanie tajemnicą do kolejnej wersjii moda :wink: .
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Pochwały: 5

Postautor: LOPI » 21 sty 2006, 22:31

Rzeczy, które przydały by się w kolejnej wersji moda:
więcej typów pojazdów policyjnych
wozy straży pożarnej(furgonetka,osobówka, wóz opancerzony,inne wozy gaśnicze)
pojazdy inżynieryjne(mogłoby być jako np. pogotowie energetyczne, gazownicze, służba drogowe)
przydałaby się także karetka pogotowia w stylu samochodu combi( można by ją zrobić z modelu radiowozu, z tym że w przeciwieństwie do innych modów zabierała by także poszkodowanego)
No i oczywiście wiecej tak wspaniałych misji
AVRIL LAVIGNE 4-EVER
LOPI
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz

Pochwały: 1

Postautor: _maroko.nine.one » 21 sty 2006, 23:08

Juz zacząłem prace nad kolejną wersją moda :D .

No mielismy jeszcze wprowadzić tych parę pojazdów, ale zapomniałem :P . Dobry pomysł podsunąłeś mi z pogotowiem energetycznym, postaram się to zrobić, a o misje to sie nie martw, wymyslimy coś :) .

Co do wozów policyjnych to będzie zwykły sedan patrolówka i ten tajemniczy zielony samochód (można go zobaczyć w edytorze). Zrestzą jak ktoś się zna może sobie w vehicles.xml wstawić go i dać do np. pierwszej misji, a zobaczy czemu go usunąłem z gry :) .

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: --Krzysiek-- » 22 sty 2006, 13:08

Ten mod jest super najlepszy w jaki grałem tylko te wuz techniczny można wstawić wstawki typu 998 itp
- Można zrobić misje zamieszki np parada ruwności
- Cysterne gaćniczą
- słupki
- agregat do kturego można by podłączyć nożyce chydrałliczne (chyba nie możliwe )
-
Ps - śmigłowiec jes THE BEST !!!! :D :)
www.112polkowice.pl
Awatar użytkownika
--Krzysiek--
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy

Pochwały: 10

Postautor: LOPI » 22 sty 2006, 13:31

Proponowałbym utworzenie działu, w którym można by zgłaszać błedy w Modzie PL, dzięki temu usunelibyście je wszystkie w następnej wersji, bo sami możecie cos przegapić
AVRIL LAVIGNE 4-EVER
LOPI
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz

Pochwały: 1

Postautor: _maroko.nine.one » 22 sty 2006, 13:53

No dobra, zaraz zrobię taki temat. Wiemy mniejwięcej co mamy poprawić, ale mogliśmy cos przegapić.

Edit
Radek_1, wgraj na swój serwer moda, bo może sporo ludzi czekać na ten mod i chcą se go ściagnąć, a nie wiem czy serwer mojej małej firmy dostarczającej mi internet wytzryma :D .

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: sebacyw » 23 sty 2006, 14:20

ja mam takie pytanko a raczej proźbę
czy mogli byście zrobić moda do dema tej gry
z texturami
Moje zdjecia lotnicze na
Photo-EPBY
Jp.net
>
My gg->9549624
Awatar użytkownika
sebacyw
Starszy aspirant
Starszy aspirant

Postautor: _maroko.nine.one » 23 sty 2006, 15:03

Nie.

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

Postautor: GRZEHO » 23 sty 2006, 15:21

Ten mod jest super najlepszy w jaki grałem

W co ty grałeś ??? chyba nie widziałaś naprawde zar***stych modów
Awatar użytkownika
GRZEHO
Starszy aspirant
Starszy aspirant

Użytkownik zbanowany

Postautor: --Krzysiek-- » 23 sty 2006, 15:31

Los angeles Mod
112 - Emergency Hamburg
Itp.
PL MOD JEST SUPER !!!
www.112polkowice.pl
Awatar użytkownika
--Krzysiek--
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy

Postautor: --Krzysiek-- » 23 sty 2006, 15:33

Pl mod jest niedopracowany ale napewno bendzie nie docenisz starań twórców Pl moda :twisted:
www.112polkowice.pl
Awatar użytkownika
--Krzysiek--
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy

Postautor: _maroko.nine.one » 23 sty 2006, 15:48

GRZECHO niby jest w teamie twórców moda, no ale nic nie zrobil dla nas, tylko zajmował mi czas i napastował na gg. Jak mu podawałem najprostrzy moim zdaniem sposób na zrobienie childa, tzn elementu wozu, który można wykożystać do zmieienia wozu to on nic nie kumał.

Na począdku napisał mi na gg, ze zrobił nowy wóz strażacki. Z trudem podesłał mi zdjęcie, na którym zobaczyłem po domyśleniu się mera unimoga. Gdy się dowiedziałem nieco więcej okazało się, ze zrobił go na bazie elementów z modu winterberg. Nic nie wiedział, ze to plagiat, twierdził, że spokojnie można brać elementy z tego modu, bo jest ich nieskończoność twierdząc, ze to nie jest złe. Dokładniej to nie wiem jaka to ustawa opisuje, ale jest to plagiat, kara moze wynieść nawet do 2 lat więzienia.

Odrazu dodam, ze będą ostre cięcia co do ludzi jeśli chodzi o nasz team. kto coś zrobił dla moda moze się czuć spokojny, a reszta powinna trochę popracować. Redukcja osób zacznie się 1 lutego, na foróm twórców opublikuję listę żeczy do zrobienia. Trochę tego jest, poradniki są, jak ktoś będzie chciał się przyłączyć do robienia moda, niech da zna, zlecę mu coś i zobaczymy czy go przymiemy.

Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan

PoprzedniaNastępna

Wróć do Mody