[MISJA 9] Wypadek nuklearny we Frankfurcie!

Solucje do Emergency 2012.

Co sądzisz o solucji ? (to moja pierwsza w życiu)

Celujący-6
5
42%
Bardzo dobry-5
4
33%
Dobry-4
0
Brak głosów
Dostateczny-3
1
8%
Dopuszczający-2
0
Brak głosów
Niedostateczny-1
2
17%
 
Liczba głosów : 12

[MISJA 9] Wypadek nuklearny we Frankfurcie!

Postautor: Ghost » 27 gru 2010, 01:05

Dostajemy:
a)na początku: 1 pojazd medyka, 1 karetka, 1 śmigłowiec ratowniczy, 1 mobilny szpital, 2 radiowozy, 1 furgon policyjny, 1 duży transporter (więźniarkę), 1 transporter łodzi motorowej, 3 SChem (poj. do odkażania)
b)po wypadku:1 SCRt (techniczny), 1 wóz ze zbiornikiem, 2 GCA (armatka), 2 SCA (opancerzony z armatką)

Let's go! :D

Mapka 1(czas do wypadku): http://img40.imageshack.us/f/misja9mapka1.jpg/
Na początek szybko rozstawiamy nasze dwa radiowozy w miejsca oznaczone błękitnymi kropkami na mojej pierwszej mapce: pierwszy stawiamy na początku mostu, w lewym, dolnym rogu mapy, a drugi na drodze, na prawo od kiosku, w prawym, górnym rogu mapki. Następnie wybieramy furgon oraz duży transporter policyjny i jedziemy nimi w miejsce zaznaczone na mojej mapce niebieskimi kropkami, czyli obok placu budowy. Zanim dojadą one na miejsce wywalamy sanitariuszy z karetki i lekarza z jego pojazdu i wchodzimy nimi do mobilnego szpitala, który wraz z dwoma SChem'ami przesuwamy na miejsce zaznaczone na mojej mapce dwoma czerwonymi i jedną pomarańczową kropką. W tym czasie powinny dojechać na miejsce oddziały policji. Wysadzamy trzech policjantów, a furgon wysyłamy tam, skąd przyjechał. Pierwszego policjanta wysyłamy z megafonem na miejsce oznaczone fioletową kropką (na skrzyżowaniu obok mobilnego szpitala). Drugim odchodzimy trochę w lewo zbierając ludzi megafonem, potem wsadzamy ich do autobusu policyjnego. Trzecim odchodzimy trochę w prawo (do nast. skrzyżowania) i również zawracamy i wsadzamy ich do więźniarki. W transporterze zabraknie miejsca i pojedzie on się opróżnić. W tym czasie pokonujemy policjantami "trasy" zaznaczone na mapie. W miejsce spotkań ich tras wysyłamy pusty już autobus, który właśnie wrócił. Zabieramy "pasażerów", znów zabraknie miejsca, gdy tylko więźniarka wróci wysyłamy ją w to samo miejsce zabieramy "zatrzymanych" i jedziemy obok policjanta nr. 1. Policjanta 2 i 3 wysyłamy do furgonu. Podczas gdy policjanci będą wykonywać swoje "trasy" powinien wydarzyć się wypadek.

Mapka 2(po wypadku): http://img109.imageshack.us/f/misja9mapka2.jpg/
W tej chwili z lewej strony na mapkę wjeżdża 6 wozów. Najpierw rozstawiamy na miejsca zaznaczone kropkami na mapie(legenda u dołu) wozy GCA i SCA oraz wóz ze zbiornikiem i motorówkę(ta jasno żółta kropka). Teraz gdy wszystko "się gasi" zabieramy się za odkażanie i leczenie. Najpierw wysyłamy 4 strażaków w strojach ABC koło motorówki. Potem 2 strażakami ABC zabieramy "ofiary wypadku" i odkażamy je zanosząc do pojazdów. Następnie trzem strażakom przy motorówce każemy "wziąć za rękę" trzech skażonych stojących koło motorówki. Transporter (bez motorówki) wysyłamy w miejsce zaznaczone na mapie aby blokował wjazd. "Ofiary wypadku" uleczone odkładamy OBOK mobilnego szpitala. Zwolnionych teraz 2 strażaków ABC wysyłamy koło motorówki. W tym czasie powinni dojść do pojazdów odkażania strażacy z facetami którzy stali obok motorówki, odkażamy ich i odstawiamy koło policjanta nr.1. Zwolnionych teraz 2 strażaków ABC wysyłamy po węże do wozu ze zbiornikiem i pomagamy gasić. Motorówką wyławiamy załogę statku i wywalamy ją na brzeg. 2 strażakami ABC zabieramy ostatniego faceta który stał przy motorówce i jednego z członków załogi statku i odkażamy ich, marynarza dajemy do leczenia, a faceta co stał obok motorówki odprowadzamy obok policjanta nr.1. Zwolnionych teraz 2 strażaków ABC wysyłamy po węże do wozu ze zbiornikiem i pomagamy gasić. Dwoma ostatnimi strażakami ABC którzy stoją koło motorówki zabieramy dwóch ostatnich marynarzy, dajemy ich do odkażenia a potem do leczenia. Pierwszego zwolnionego teraz strażaka ABC wysyłamy po tego jednego skażonego faceta niedaleko pożaru, a drugiego zwolnionego teraz strażaka ABC wysyłamy po wąż do wozu ze zbiornikiem i pomagamy gasić. Teraz powinna opaść radioaktywna chmura, która zatruwała nam życie. Jeżeli ugasiliśmy wszystkie pożary, zabraliśmy wszystkich rannych i odkaziliśmy wszystkich zakażonych to:

Procent: 100% Nagroda: Tak (Perfekcyjna blokada)
Jakaś popier*olona ta misja dla mnie.
"Bogu na chwałę, bliźniemu na ratunek!"
I want to be a firefighter.
"...ale damy radę Maćki nie są palcem robione." - Niekryty Krytyk
Awatar użytkownika
Ghost
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 61
Rejestracja: 06 gru 2010, 17:58
Lokalizacja: NML
Pochwały: 1

Re: [MISJA 9] Wypadek nuklearny we Frankfurcie!

Postautor: Kubex52 » 02 cze 2012, 18:34

Mi nie działa ta misja :( Jak ta ciężarówka wjeżdża w mur to pojawia mi się na całym ekranie biały kwadrat i "em2012.exe przestał działać" :( Pomóżcie...
Kubex52
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2012, 17:34

Re: [MISJA 9] Wypadek nuklearny we Frankfurcie!

Postautor: laizmo » 27 kwie 2018, 15:55

na starym kompie mam zainstalowaną tą wersję gry ,a ta plansza to moja ulubiona
laizmo
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2018, 12:16


Wróć do Solucje - Em2012

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron