Stworzyłem gre o tirach

Po prostu... można gadać o wszystkim

Stworzyłem gre o tirach

Postautor: magnus » 24 wrz 2008, 17:21

http://www.tiry.pun.pl/forums.php

Super gra o tirach wchodzie tam myślę ze kazdego interesuje tiry i spedycja

Ogólne zasady

1 Każdy wyraża się tu z kultura i z szacunkiem do innych każdy kto nie będzie się stosować do tej zasady będzie usuwany z gry lub będzie nakładany ban .
2 Każdy możne założyć tylko jedna firmę spedycyjna w miejscu na forum do tego wyznaczonym .
3 Każdy podlega danemu modelatorowi a do administratora podlega każdy bez wyjątku.

Jak zacząć grac w ta grę .
1.Na starcie gry każda firma ma 1mln na koncie swojej firmy .
2 Aby rozpocząć grę należy się zarejestrować na forum.
3 Po zarejestrowaniu na forum należy w dziale firmy spedycyjne wybrać funkcje „nowy wątek” i napisać nazwę swojej firmy np .Pol Man
4. W wątku też należy umieścić informacje na temat samochodów jakie się kupiło (samochody do wyboru znajdują się w dziale Kupno ciężarówek
kupujemy jedna bać 2 zależy czy nas stać na 2 ciężarówki jeżeli się zdecydujecie na kupon jakiej ciężarówki to w swojej firmie piszecie ze kupujecie tata i taka ciężarówkę i wtedy dany modelator zaakceptuje kupno i odejmuje kasę za kupno. Będzie tez można wyposażyć za dodatkowe pieniądze swoja ciężarówkę w Np cb radio czy tez nawigacje wyszyto będzie się znajdywać w dziale kupno ciężarówek .
6 W swojej firmie piszemy ile mamy pracowników i jakie ciężarówki na stanie .
7 Jak już będzie mieli firmę i ciężarówki wtedy dany modelator daje zlecenie np Przewóz wojskowego sprzętu do jednostki na Helu i wasze zadnie jest takie ze macie opisać ile paliwa poszło na kurs od doku lad owczego do celu docelowego podać z jaka prędkości jechaliście podać czy były jaskie opóźnienia w dostawie towaru jak opiszecie wtedy modelator da wam kasę za kurs i da wam następny aha nie ma tu żadnych zmian i nie ma określonego czasu na odpisanie .
Awatar użytkownika
magnus
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz

Postautor: KrajeS » 24 wrz 2008, 19:06

wiele razy pisałem co myślę na temat tego typu gier i jeszcze raz to napiszę to JEDNA WIELKA CHAŁA !!!! gra nie daje rządnych emocji i szybko staje się nudna.nie widze najmniejszego sensu w tworzeniu czegoś takiego bo grą tego nie można nazwać
Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli mi w plecy
Za to że tu z piwem stoje

Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli im w plecy
Za to że stoją z gibonem
Awatar użytkownika
KrajeS
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy

Pochwały: 6

Postautor: magnus » 24 wrz 2008, 19:14

co to cy nie powiesz najlepiej zachowaj swoje wredne odpowiedzi dla siebie
Awatar użytkownika
magnus
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz

Postautor: zimbul » 24 wrz 2008, 19:54

magnus pisze:co to cy nie powiesz najlepiej zachowaj swoje wredne odpowiedzi dla siebie

Po to jest ten temat żeby grę krytykować

Popieram KrajeS'a
Jestem bogiem.... uświadom to sobie.....
zimbul
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy

Pochwały: 12

Postautor: Dawideas » 25 wrz 2008, 05:26

Jakoś ja grałem długo w takie gry i nie uznam je za nudne, nie wiem czy dla was prawdziwą grą jest granie z głupim AI czy co... tak szczerze mówiąc to autor chyba nie prosił o krytykę szczególnie, że KrajeS ma tendencje do powtarzania się w kółko jakby nikt nie potrafił tu czytać. Tak KrajeS znamy Twoje zdanie i raczej już się nim przejedliśmy. Jeśli będziesz się czepiać każdego szczegółu lub ogółu to daleko nie zajdziesz.
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant

Pochwały: 29

Postautor: Zari » 25 wrz 2008, 15:43

dobra bez kłótni, jest informacja to zamykam
tak a propo nie modelator tylko moderator(jak mnie denerwują osoby prowadzące forum a nie znające nawet podstawowych pojęć z nim związanych)
MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Nadbrygadier
Nadbrygadier

Pochwały: 104

Wróć do O wszystkim