Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Recenzje modów - Emergency 4

LA-Mod

Tworca: Hoppah


Los Angeles Mod to jedna z najbardziej cenionych i najpopularniejszych modyfikacji do Emergency 4. Jest świetnym odwzorowaniem prawdziwych jednostek, które jeżdżą po ulicach LA. Aby wprowadzić gracza w odpowiednią atmosferę gry, autor całkowicie zmienił dobrze nam znane małe europejskie miasteczko na starannie wykonaną mapę z charakterystycznymi dla tego regionu obiektami: m.in. palmy posadzone przy drodze, istniejąca w rzeczywistości komenda policji, czy kanał płynący w betonowym korycie. Dużo uroku dodają także nowe bazy służb, z opcją włączania alarmu. Jedyne, o co możemy mieć pretensję, to marny realizm miasta. W rzeczywistości LA jest dużym miastem z wieloma biurowcami, jednak tutaj zostało przedstawione jako spokojne miasteczko z niską zabudową mieszczące się przy nieco brudnym porcie.

LA-Mod LA-Mod


Dodano także mnóstwo nowych pojazdów, co sprawia, że możemy poczuć się już zupełnie, jak prawdziwy amerykański dyspozytor. Zostały uwzględnione tam legendy ratownictwa za oceanem takie jak najpopularniejszy w Stanach Zjednoczonych wóz strażacki - QUINT PIERCE, wojskowy HUMMER, czy wozy pancerne należące do SWAT.

La-Mod


Do dyspozycji mamy wiele rodzajów personelu – od koronera oraz żołnierza po agenta FBI i psa policyjnego. W LA modzie zostało uwzględnione naprawdę wiele służb, aby urozmaicić grę i stworzyć nowe możliwości. Na pewno zaskoczą Was w pełni umundurowani żołnierze i dobrze pokazane ubrania policji zarówno miejskiej, jak i stanowej. Wszystko w przyzwoitej jakości!

LA-Mod LA_Mod


Grę bardzo ułatwiają skrypty! Jest to jedna z najmocniejszych stron LA MOD-a. Nie musimy już klikać wiele razy, aby zatrzymać przestępcę – wystarczy użyć skryptu pościgu, a radiowóz sam dojedzie do złodzieja i policjanci aresztują go. Często można uniknąć w ten sposób niepotrzebnych obrażeń stróżów prawa. Druga najprzydatniejsza opcja, to automatyczne wychodzenie strażaków z wozu i podczepianie węży. Koniec z zabawą w ciągłe rozwijanie i zwijanie, która potrafiła wystawić nasze nerwy na ciężką próbę. Jedyną wadą jest to, że owe skrypty niekiedy szwankują. (niezbyt często, ale spotkałem się z taką sytuacją).
Podsumowanie: Mod jest wspaniale wykonany oraz niezwykle ciekawy i realistyczny! Osobiście uważam tą modyfikację za najlepszą i polecam wszystkim grę właśnie z nią!

Recenzje napisał: As602


Mapa:
Modele:
Skrypty:
Grywalność:
Ocena ogólna:
Punktacja:94/100