Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 16 - Tornado
Wymagane pojazdy i załoga
- F101
- F102 z 1 standardowym strażakiem (2)
- F204
- F117 ze spychaczem
- F110 (5)
- F103 z 2 standardowymi strażakami

- F103 powinien krążyć od domu do domu i systematycznie sprawdzać, czy nie ma w nim rannych. Zauważyłeś zapewne, że zaznaczenie obszaru wokół domu wskaże ci, czy w środku znajduje się ktoś wymagający natychmiastowej pomocy.Wtedy natychmiast pakuj się strażakiem do środka i wywlekaj nieszczęśnika na ulicę. Pamiętaj, by sprawdzić dokładnie każdy dom!
- W jednym z dwóch wraków samochodów znajdujących się niedaleko wejścia na planszę jest ranny. Aby go uwolnić, będziesz potrzebował strażaka z nożycami do cięcia metalu.
- Wywiez obydwa samochody na F110.
- Dwa wywrócone drzewa wywiez za pomocą kolejnego F110.
- Pozostałe F110 i drugi F102 powinny zająć się wywróconym masztem wysokiego napięcia leżącym na tej samej ulicy co drzewa.najpierw jednak poślij F102 kawałek dalej na wschód, do domku z czerwonym dachem.To tam, gdzie kończą się kable. Strażakiem "użyj" domku, aby wyłączyć zasilanie.Teraz wróć pod maszt i nożycami do cięcia metalu odetnij kable. Potem zabierz maszt F110 i udziel pomocy poszkodowanym.
- We wschodniej części obszaru misji zobaczysz leżący na boku zbiornik z paliwem, który blokuje wejście do pobliskiego budynku.Wewnątrz znajduje się dwóch rannych. Zanim jednak będziesz mógł się dostać do nich strażakiem - będziesz zmuszony odepchnąć zbiornik spychaczem z F117.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 1.81 - Głosów: 32)