Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 17 - Gwałtowne rozruchy
Wymagane pojazdy i załoga
- F101
- F303 (11)
- F302 z 3 policjantami
- F104 z 1 standardowym strażakiem
- F201 z załogą

- Użyj dwóch armatek wodnych F303, aby zatrzymać demonstrację na lub przed pierwszym skrzyżowaniem.
- Pomiędzy demonstrantami znajduje się dwóch ubranych na czarno chuliganów. Zanim pochód ruszy dalej, musisz ich aresztować
- Teren całej akcji przecinają w sumie trzy drogi z północy na południe.Wyślij policjanta na każdą z tych ulic, żeby zajął się kontrolą ruchu. Powinieneś to zrobić, zanim demonstracja ruszy dalej.
- Do terenu akcji prowadzi osiem parkowych ścieżek z północy i południa.W trakcie demonstracji chuligani będą próbowali dostać się na teren akcji, używając tych ścieżek i ostatniej przecznicy przed mównicą na wschodnim końcu ulicy.Zabezpiecz się przed nimi, ustawiając F303 z uaktywnioną armatką na początku każdej ścieżki i przecznicy.Wszyscy chuligani próbujący się przedostać muszą zostać aresztowani. Ustaw policjantów z F302 w pobliżu samochodów z armatkami.Ulubionymi celem chuliganów oprócz twoich ludzi i sprzętu są zaparkowane i stojące w korkach samochody.
- Jeśli wybuchnie pożar, musisz stłumić go jak najszybciej używając F104.Uważaj na rannych podczas tej misji - jeśli się jacyś trafią, upewnij się, że każdy został opatrzony i usnięty z niebezpicznego terenu.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 1.56 - Głosów: 34)