Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 19 - Katastrofa Lotnicza
Wymagane pojazdy i załoga
- F117 z motorówką
- F102 z 2 standardowymi strażakami
- F105 z 1 standardowym strażakiem
- F104 z 1 standardowym strażakiem
- F201 z załogą (3)

- Przed mostem stoi żółty znak drogowy.W jego pobliżu las nie jest tak gęsty jak gdzie indziej. Wez jednego ze strażaków z F102 wyposażonego w piłę łańcuchową, aby ściął dwa drzewa nad trzema rosnącymi po skosie.Drugi strażak powinien zająć się usuwaniem pni.
- F117 może teraz przejechać oczyszczoną drogą i podjechać bezpośrednio do rzeki. Znajduje się tam mrugający czerwony znacznik.Jeśli F117 dotknie go,motorówka zostanie automatycznie zwodowana.
- na pokład motorówki powinieneś zabrać następujących ludzi:
strażaka z F102 wyposażonego w piłę łańcuchową,
drugiego strażaka z F102 z nożycami do cięcia metalu,
strażaka z F104 wyekwipowanego w gaśnicę,
strażaka z F105 z liną.
- Motorówką płyń na północ, aż zrównasz się z miejscem katastrofy, gdzie mruga kolejny czerwony znacznik. Wpłynięcie na niego spowoduje zakotwiczenie motorówki - po tym możesz już wysadzić swoich ludzi na brzeg.
- Na początek zajmij się paliwem w pobliżu samolotu.Gaśnica powinna zalatwić sprawę, po czym strażak może ją spokojnie wyrzucić.
- Teraz strażak z nożycami może "otworzyć" samolot, uwalniając rannego pilota.Po tym może wyrzucić nożyce i szybko zabrać pilota na motorówkę, która dowiezie rannego do F117.Tutaj zostaw pilota i każ doktorowi się nim zająć. - Na miejscu wypadku nadal jest trzech strażaków.Jeden jest wyposażony w piłę mechaniczną, kolejny w linę, trzeci wreszcie nie ma żadnego ekwipunku.Powinni oni ruszać na zachód z miejsca wypadku aż do skalnej szczeliny, a następnie na południe.Znajdą tam małą grupkę skał wciśniętą między dwie większe. Po lewej stronie tego wszystkiego rosną blisko siebie dwa drzewa.Strażak z piłą powinien je ściąć, a ten bez wyposażenia powinien odciągnąć pnie na bok.
- Dalej na południe znajduje się mała kaplica.Tam leży druga ranna osoba, którą narazie musisz pozostawić w spokoju.
- Jeszcze kawałek na południe kolejną skalną szczelinę.Kawałek na północ od niej rosną kolejne dwa drzewa. Zetnij je i odciągnij na bok.
- Po zrobieniu tego, strażak powinien odłożyć piłę i podejść do szczeliny, dotykając jej.Automatycznie wrzuci do niej flarę, która ukaże trzecią ranną osobę.
- Strażak z liną "używa" rannej osoby i wyciąga ją ze szczeliny.Może on teraz wyrzucić linę i przenieść rannego do miejsca, gdzie stoi motorówka.W tym samym czasie jeden z dwóch pozostałych strażaków powinien zająć się rannym w kaplicy, również odprowadzając go do motorówki.
- Wyślij motorówkę z powrotem do miejsca, w którym wcześniej kotwiczyła (na północy).Strażacy i dwie ranne osoby powinny wejść na pokład i popłynąć do F117, gdzie zajmą się nimi lekarze. Następnie odeślij rannych ambulansem.Po zrobieniu tego misja jest skończona.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 2.57 - Głosów: 30)