Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 20 - Wypadek w elektrowni atomowej
Wymagane pojazdy i załoga
- F301 z 1 policjantem (3)
- F104 (2)
- F201 z załogą
- F109 z 2 strażakami
- F108 z plandeką ratunkową

- Najpierw powinieneś ustawić trzy samochody policyjne F301 na końcach dwóch ulic, które przecinają teren misji ze wschodu na zachód.Wyjątkiem jest miejsce, w którym twoje pojazdy wkraczają na teren - on nie może być zablokowany.W trzech pozostałych punktach policjanci muszą wyjść z samochodów i powstrzymać inne przed wjechaniem na teren akcji.Musisz to zrobić szybko i dokładnie, bo pierwsze samochody cywilne zaczną nadjeżdzać krótko po rozpoczęciu misji.
- Teraz wyślij dwa samochody gaśnicze F104 na teren elektrowni.Pierwszym zadaniem będzie ugaszenie ognia w budynku w północno-wschodniej części elektrowni.
- W trakcie gaszenia powinieneś wysłać F108 z napisem "SUN" do budynku.Kiedy strażak wysiądzie z samochodu, plandeka rozwinie się automatycznie.Teraz "użycie" budynku spowoduje, że cywil stojący na dachu skoczy na plandekę.
- Ustaw dwa F109 naprzeciw bramy elektrowni.Strażacy powinni wysiąść z samochodów i wejść na teren elektrowni, aby odszukać skażonych ludzi i odprowadzic ich w bezpieczne miejsce.Najpierw zaopiekuj się dwoma ludzmi leżącymi naprzeciw płonącego budynku.Po tym, jak odniesiesz ich w bezpieczne miejsce, możesz zająć się eskortowaniem tych, którzy nie są ranni.
- Ludzie w kombinezonach ABC powinni jak najszybciej odprowadzić wszystkich skażonych ludzi (łącznie z dwoma rannymi) do wozów F109.Ludzie po odkażeniu wyjdą z samochodów - poprowadz ich na bok, żeby zrobić miejsce dla innych.Wyjątkiem są oczywiście dwie ranne osoby - po odkażeniu musi się nimi zająć lekarz i następnie trzeba je odesłać ambulansem do szpitala.
- Należy również wysłać trzeci wóz ABC do obszaru na wschód od terenu elektrowni.Strażacy muszą przeszukać wszystkie budynki, do których można wejść w poszukiwaniu skażonych ludzi.Trzeba wyprowadzić ich z domów i odprowadzić do wozu.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 1.78 - Głosów: 32)