Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 21 - Opady deszczu zagrażają
Wymagane pojazdy i załoga
- F102 z 2 standardowymi strażakami
- F302 z 1 policjantem
- F117 z motorówką
- F203 z załogą (2)
- F113

a). Zanim pęknie zapora

- W zachodniej części terenu akcji leży małe miasteczko.Znajdz tam cztery osoby stojące na zewnątrz i wyślij do nich ciężarówkę policyjną F302, aby ich ewakuować.Nie powinieneś zajmować się ewakuacją tych, którzy są w domach, bo nie ma na to czasu przed pęknięciem zapory.
- Na prawo od kościoła stoi budka telefoniczna.Wyślij tam F102, każ strażakom wysiąść z wozu i za pomocą pił łańcuchowych zetnij drzewa blokujące drogę do brzegu rzeki.Odłóż piły i odsuń pnie na bok. Strażakom każ wrócić do samochodu.
- Wyślij wóz do naprawy mostów F113 na brzeg rzeki i dotknij mrugającego czerwonego znacznika.Przez rzekę zostanie przerzucony most - wyślij przez niego F102 i F117 tak szybko jak to tylko możliwe.
- Skieruj obydwa samochody na drogę w kierunku północnym.Następnie na wschód, przejedz przez tunel i zatrzymaj wozy na podwyższeniu gruntu.Teraz szybko zlikwiduj most postawiony przez F113 i odeślij samochód do bazy.
- Teraz zapora pęka i rozpoczyna się druga część misji.

b). Po pęknięciu zapory

- Po pęknięciu zapory stajesz przed następującą sytuacją:
- dwoje ludzi znajduje się w wodzie;
- jedenastu ludzi stoi bezradnie na dachach swoich domów, które ledwie co wystają nad poziom wody; wielu z nich jest rannych, a ilość ta jest różna za każdym razem, gdy rozgrywasz tą misję; Wybierz F117 z motorówką, który stoi na podwyższeniu gruntu.Dotknij nim czerwonego mrugającego znacznika, co spowoduje zrzucenie motorówki na wodę.Teraz możesz ocalić dwóch pływaków i przetransportować ich w bezpieczne miejsce, jakim jest podwyższenie gruntu (od teraz nazywane bezpiecznym miejscem).
- W tym samym czasie powinieneś doprowadzić do bezpiecznego miejsca dwa śmigłowce z lekarzami i sanitariuszami, gdzie mogą oni zacząć zajmować się rannymi.Użyj śmigłowców, aby ich ewakuować po tym jak otrzymają pomoc medyczną.
- Znowu zwoduj motorówkę, tym razem ze strażakiem z F102 na pokładzie.Teraz pływaj od dachu do dachu, zabieraj stamtąd rannych ludzi i odstawiaj ich w bezpiczne miejsce.Strażak wysiada z motorówki (po wybraniu odpowiedniej opcji w menu motorówki), zabiera ranną osobę i odnosi ją do motorówki. Po tym motorówka wraca do F117.
- W zależności od ilości rannych, będziesz musiał wykonać kilka lotów śmigłowcem w celu ewakuacji rannych do szpitala.Bedziesz też musiał sporo pływać motorówką od dachu do dachu.Jest to naturalnie dość czasochłonne, więć nie marnuj ani chwili.
- Kiedy zaopiekujesz się wszystkimi rannymi, będziesz musiał zająć się "zdrowymi" ludzmi na dachach. Znowu strażak musi pomagać każdemu z nich w wejściu do motorówki.Tylko cztery osoby naraz mieszczą się w motorówce, więc znowu będziesz musiał trochę popływać.
- Zadanie kończy się, gdy przetransportujesz wszystkich cywili - rannych i nie - na such grunt.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 1.64 - Głosów: 25)