Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 22 - Katastrofa podczas
Wymagane pojazdy i załoga
- F102 z 1 standardowym strażakiem
- F105 (4)
- F301 z 1 policjantem
- F201 z załogą (patrz niżej)
- F203 z zalogą (patrz niżej)
- F202 z lekarzem (5)
- F101

W tej misji będziesz miał do czynienia z bardzo dużą ilością rannych ludzi, wielu z nich jest w bardzo poważnym stanie.Dodatkowo część będzie martwa już na początku misji.To, jak wielu umrze, zależy głównie od tego, jak szybko będziesz wszystko robił.Musisz zapamiętać kilka rzeczy.Po pierwsze nie wysyłaj zbyt wielu ambulansów i/lub helikopterów z lekarzami i sanitariuszami do obszaru misji.Koordynowanie działań ich wszystkich jest trudne i zabiera dużo cennego czasu.Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić jest wysłanie 5 lekarzy (jak wymieniono wyżej) w szybkich F202.Będą oni mogli szybko oddzielić rannych od martwych i zająć się nimi od razu, stabilizując ich stan.Po tym można będzie ich przetransportować do szpitala śmigłowcami.

- Ta misja wymaga wykonania kilku akcji prawie równocześnie.Oto ich lista:
- Wyślij samochód policyjny F301 przed wejście na lotnisko, gdzie zebrał się tłum gapiów.Policjant powinien wysiąść z samochodu i przegonić wszystkich ciekawskich na północny wschód - jak najdalej od lotniska. Nie zapomnij odesłać go z powrotem do samochodu, kiedy skończy.
- W tym samym czasie przyślij na teren lotniska dwa wozy gaśnicze F105, skręć na wschód na dróżce przed hangarami, a następnie jedz na wschód przez trawę aż dotrzesz do pasa startowego.Zauważ, że leżą tu martwi piloci! Teraz tak szybko jak się da, jedz na zachód i skręć na północ na końcu pasa i zobaczysz tam płonące części samolotów.Ważne jest żeby: a). zgasić je szybko z pomocą F105 b). wysłać kolejny wóz F105, żeby zajął się samolotami i zbiornikami z paliwem stojącymi przy hangarach na północy.Nie masz zbyt wiele czasu zanim te się zapalą i wybuchną.
- Gdy ugasisz już te pożary, skieruj się w stronę płonących hangarów na północy i ugaś je.Nie pozwól, żeby ogień dosięgnął zbiorników z paliwem i nie zapomnij o ugaszeniu płonących krzaków.
- Teraz wyślij na teren akcji kolejne dwa F105.Powinny one skręcić na zachód zaraz po wjechaniu na teren lotniska.Znajdziesz tam jeszcze trochę płonących szczątków samolotów i hangarów.Ugaś te pożary tak szybko jak to tylko możliwe.
- Wyślij F102 i F202 do rannego pilota leżącego na południowym pasie.Strażak z F102 powinien odciąć poplątane sznurki spadochronu za pomocą nożyc do cięcia metalu.Gdy już to zrobi, przychodzi kolej na lekarza, aby zajął się rannym pilotem.Pózniej będziesz mógł odtransportować go do szpitala śmigłowcem.
- Zaparkuj cztery F202 na południe od wejścia na lotnisko wkoło wraku samolotu.Lekarze powinni zająć się systematycznym sprawdzaniem stanu ludzi leżących na całym terenie.Martwym powinni dać spokój, a tym którzy jeszcze oddychają - pomóc i ustabilizować ich stan.
- Wyślij helikopter z lekarzem i jednostką sanitariuszy do każdego rannego i zabieraj ich do szpitala.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 2.36 - Głosów: 28)