Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 23 - Pożar w fabryce
Wymagane pojazdy i załoga
- F111
- F101
- F107 (2)
- F113
- F109 z 2 strażakami w ubraniach ABC
- F105 (4)
- F103 z 2 standardowymi strażakami
- F201 (3)

- Na początek wyślij samolot gaśniczy F111, aby zajął się gaszeniem ognia rozszerzającego się w stronę rzeki.Pamiętaj, że samolot jest bezużyteczny przez kilka minut po gaszeniu.Jak tylko znowu będzie się nadawał do użytku, wyślij go do gaszenia płomieni najbliższych rzece.W ten sposób zabezpieczysz miasto przed tym, że płomienie przekroczą rzekę i wyrządzą poważniejsze szkody.
- Jeśli ci się to nie uda i płomienie przeniosą się za rzekę, musisz zrobić co następuje;
- Wyślij F103 drogą w południowej części terenu misji.Jest takie miejsce, gdzie droga idzie bardzo blisko brzegu rzeki - oddzielają je od siebie tylko dwa drzewa.Strażacy muszą szybko je ściąć i odciągnąć na bok.
- Teraz możesz użyć F113 do zbudowania mostu przez rzekę.
- Wyślij jeden lub więcej samochodów gaśniczych F105 przez rzekę i zajmij się gaszeniem ognia. Może ci w tym pomóc samolot gaśniczy.
- Jak najszybciej wyślij dwa F107 na teren fabryki i zajmij się gaszeniem ognia.Staraj się zapobiec przeniesieniu ognia na inne budynki.Jeśli zauważysz, że tracisz kontrolę nad ogniem, użyj samolotu gaśniczego F105, ale nie pozwól mu zbliżyć się za bardzo do ognia.
- Ustaw Dwa F109 i ambulansy dokładnie przed wjazdem na teren fabryki.Strażacy w strojach ochronnych powinni wejść na teren i wydostać stamtąd rannych (w sumie trzech).Leżą oni płonącego budynku, który gasiłeś wcześniej.Zabierz ich do F109 w celu odkażenia, a gdy będą już "czyści" pozwól lekarzom zająć się nimi przed odesłaniem ich do szpitala.
- Teraz strażacy w kombinezonach ochronnych mogą doprowadzić do F109 ludzi którzy nie są ranni (łącznie sześciu), aby ich odkazić.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 3.76 - Głosów: 17)