Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 24 - Demonstracja
Wymagane pojazdy i załoga
- F302 z 2 policjantami (3)
- F105
- F107 (2)
- F203 z załogą (?)
- F110
- F303 (3)

Najpierw parę zasad ogólnych - wszyscy ranni podczas tej misji, czy to twoi ludzie, cywile czy chuligani muszą od razu otrzymać pomoc lekarską i zostać odtransportowani do szpitala. Chuligani, których będziesz musiał aresztować, są uzbrojeni w koktajle mołotowa i na pewno nie będą grzeczni, jest więc spore ryzyko obrażeń.Będziesz musiał używać śmigłowców F203...

- Twoim pierwszym zadaniem jest jak najszybsze aresztowanie ubranych na czrno chuliganów.
- Wyślij F302 i F303 (z armatką gotową do strzału) na teren misji, a następnie na południwy wschód.F303 dojedzie na miejsce pierwszy i nie każ mu czekać na F302 (w przyszłości również). W południowo-wschodniej części terenu jest droga prowadząca cały czas na wschód.Jedz nią, aż natkniesz się na dwóch chuliganów.Przytrzymaj ich w miejscu, za pomocą armatki do czasu aż przybędą policjanci.Aresztuj chuliganów i wrzuć ich do samochodu F302.
- Wyślij kolejną parę F302 i F303 (również z gotową armatką) na północ od miejsca, gdzie twoje wozy wkraczają na teren akcji.Na pierwszym skrzyżowaniu poczekaj na kolejnych dwóch i zajmij się nimi tak samo jak poprzednią parą.
- Jeszcze jedna para F302 i F303 powinna pojechać w kierunku północno-wschodnim.Znajduje się tu park z fontanną na środku.Ustaw oba pojazdy przy zachodnim wejściu do parku, gdzie pojawią się kolejni dwaj chuligani, których oczywiście również musisz aresztować.
- Gdy już aresztujesz tych sześciu chuliganów, utwórz pary F302+F303...
- Wyślij jedną parę w kierunku barykad wysuniętych najbardziej na południe (tych koło więzienia). Armatką wodną podjedz jak najbliżej barykady i odepchnij chuliganów stojących za nią tak daleko do tyłu jak to tylko możliwe: dzięki temu nie będą mogli rzucać koktaili w przejeżdzające samochody.
- Kolejną parę wyślij w kierunku barykady na wschodzie, również koło więzienia.Aby lepiej widzieć, wyłącz wyświetlanie budynku na południu.Teraz możesz, podobnie jak zrobiłeś to wcześniej, odepchnąć chuliganów do tyłu za pomocą armatek.
- Ostatnią parę skieruj do barykady leżącej na północy.Tutaj również odepchnij chuliganów do tyłu za pomocą armatek.
- Ta akcja może nie obejść się bez pewnych zgrzytów.Jeśli chuliganom uda się rzucić swoje bomby, barykady i domy mogą zacząć płonąć - to jest robota dla wozu gaśniczego F105.
- Teraz gdy chuligani nie są już problemem, wyślij na teren akcji transporter F110, aby zabrał barykady. Dzięki temu będziesz miał wolną drogę do ludzi demonstrujących przed więzieniem.
- Jeden z twoich policjantów powinien kazać wszystkim spokojnym demonstrantom opuścić teren. Aby to zrobić, musisz kliknąć na policjanta, następnie trzymając wciśnięty lewy klawisz myszy, zrób prostokąt wokół wszystkich demonstrujących.Następnie kliknij gdzieś daleko od więzienia, co spowoduje, że wszyscy spokojni demonstranci udadzą się tam.
- Ale niestety nie wszyscy demonstranci są spokojni.Zostanie tam jeszcze kilku facetów "w czerni". Zatakuj ich z trzech stron armatkami wodnymi i wyślij swoich najsilniejszych (tych najmniej rannych) ludzi, bo to nie będzie łatwe aresztowanie.Chuligani nadal mogą rzucać swoje bomby pomimo ostrzału z armatek.Każ swoim ludziom być cały czas w ruchu.
- Jeśli ktokolwiek został ranny (chuligan czy oficer), musi zostać opatrzony i ewakuowany, najlepiej śmigłowcem.
- Gdy tylko zlikwidujesz wszystkier barykady przed więzieniem i aresztujesz wszystkich chuliganów, misja się kończy - oczywiście sukcesem.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 2.91 - Głosów: 23)