Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 26 - Płonący luksusowy liniowiec
Wymagane pojazdy i załoga
- F101
- F115
- F203 bez załogi
- F201 z załogą (?)
- F110
- F117 z motorówką (2)
- F105 (4)
- F111

Jest wiele sposobów na ukończenie tej jak i innych misji.Opisany niżej jest najprostszym, jednak nie daje największego wyniku punktowego.

- Jakkolwiek dość ryzykowne jest używanie samolotu gaśniczego w pobliżu ludzi, będziesz musiał to zrobić, aby ugasić pożar na pokładzie.Jeśli tylko trzymałeś się instrukcji do poprzednich misji, powinieneś mieć w kasie co najmniej 160.000 kredytów na początku tej misji. Oznacza to, że nie powinieneś mieć problemów z płaceniem za dość drogi samolot, jakim jest F111.
- Pierwsza rzecz, jaką musisz zrobić, to odblokowanie drogi do portu blokowanej przez skrzynie. Używając transportera F110 poprzesuwaj skrzynie, tak żeby pojazdy miały swobodny przejazd.
- Na pokładzie statku jest łącznie pięć rannych osób.Tak szybko jak to możliwe sprowadz swoje śmigłowce i przenieś ludzi na stały ląd - dokładniej rzecz biorąc na drogę.
- Upewnij się, że cały czas masz co najmniej cztery ambulansy F201 z załogą umieszczone na poboczu drogi.Dzięki nim ranni przywiezieni helikopterami będą mogli być od razu opatrywani i zabierani do szpitala.Kiedy jedna osoba jest zabierana karetką do szpitala - powinieneś wysłać następną, aby uzupełnić brak.
- Wyślij samochody gaśnicze F105 do portu i rozstaw je równomiernie wzdłuż statku.Pozwoli ci to na pokrycie największego możliwego obszaru.Nie pozwól, żeby płomienie przeniosły się za skrzynie na krawędzi doku, w stronę cystern z paliwem i domów we wschodniej części obszaru akcji.Jak tylko któraś ze skrzyń zacznie płonąć, skieruj jeden F105 do ugaszenia ognia.
- Sprowadz dwie łodzie gaśnicze F115.Przybędą (drogą wodną oczywiście) z północnego zachodu.Jedna powinna popłynąć szybko w kierunku wschodnim na tył statku.Drugą skieruj na południowy wschód w pobliże dziobu statku.Łodzie gaśnicze mają dużo większy zasięg niż normalne wozy strażackie, co powoduje, że są idealnym narzędziem do zabezpieczenia się przed nadmiernym rozprzestrzenianiem się pożaru.
- W międzyczasie wyślij transporter F110 do północno-zachodniej części portu.Stoją tu dwie skrzynie, które powinny zostać odholowane na bok.
- Teraz możesz podjechać F117 do miejsca, w którym mruga czerwony znacznik i spuścić motorówkę na wodę.Pozwoli ci ona na ratowanie pasażerów, którzy wskoczyli do wody, aby ratować się przed płomieniami.Kiedy pierwsza motorówka zbiera ludzi (maksymalnie czterech), odeślij jeden F117 i spuść na wodę drugą motorówkę z drugiego F117.
- Gdy już załadujesz pływaków na łódkę, musisz wysadzić ich na ląd.Aby to zrobić, musisz zaparkować F117 na mrugającym znaczniku i dotknąć stojącej przy brzegu motorówki. Spowoduje to, że ludzie z pokładu zostaną przeniesieni na ląd.Teraz możesz zabrać ich śmigłowcem do lekarzy czekających przy drodze.
- Rekiny zagrażające pływakom możesz odstraszyć, uderzając w nie motorówką.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 2.72 - Głosów: 36)