Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 27 - Trzęsienie ziemi
Wymagane pojazdy i załoga
a). Przed trzęsieniem:
- F301 z 1 policjantem (2)
- F103 z 1 standardowym strażakiem
b). Po trzęsieniu:
- F101
- F113 (5)
- F303 (2)
- F302 z 3 policjantami
- F302 z 1 policjantem
- F105 z 2 standardowymi strażakami (2)
- F203 z załogą (?)

a). Przed trzęsieniem:

- Na terenie akcji znajdują się małe domy oznaczone napisem "GAS".Wyślij tam F103, każ strażakowi wysiąść i dotknąć obu budynków.
- Po dotknięciu obu domów strażak i F103 muszą jak najszybciej opuścić teren akcji.
- Dwaj policjanci muszą zająć się ewakuacją ludności z domów.Muszą dotknąć każdego domu, co spowoduje, że wszyscy wyjdą ze środka na zewnątrz.Ważne jest, żeby ludzie zostali ewakuowani ze swoich domów - w innym wypadku stracisz bardzo dużo czasu, szukając rannych wśród gruzów po trzęsieniu ziemi.
- Policjanci muszą opuścić teren akcji, gdy tylko wyprowadzą wszystkich ludzi na otwarty teren.

b). Po trzęsieniu:

- Trzech ubranych na czarno chuliganów wydostało się z więzienia.Przytrzymaj ich w miejscu za pomocą armatek z F303, a policjantom każ ich aresztować i odwiezć w F302.Aresztuj ich tak szybko jak to tylko możliwe, bo mogą narozrabiać koktajlami mołotowa.
- W środku miasta powstała duża szczelina idąca z północy na południe.Po wybraniu jednego z F113 wzdłuż szczeliny zacznie mrugać na czerwono pięć punktów.Do każdego z nich podjedz jednym F113 i dotknij go - samochód przerzuci przez szczelinę most.
- Dwa wozy gaśnicze F105 powinny przejechać przez nowo powstały most i udać się na wschód w w kierunku płonących budynków.Kiedy uda im się ugasić płomienie, mogą opuścić teren akcji. Ugaszenie pożarów nie jest konieczne do ukończenia misji, ale jeśli to zrobisz, ułatwisz sobie ewakuację ludzi.
- Teraz musisz ewakuować cywili, którzy nie zostali ranni.Użyj w tym celu dwóch lub więcej F302 z jednym policjantem.Każdy z nich może zabrać sześć osób, więc ewakuacja powinna przebiegać szybko.Ponieważ liczba cywili do ewakuacji zmienia się za każdym razem, nie można powiedzieć, jak wielu F302 będziesz potrzebował.Jeśli dobrze wykonasz polecenia z punktu a). nie będzie żadnych rannych w budynkach.
- Wszyscy ranni muszą otrzymać pomoc medyczną i zostać zabrani do szpitala jak najszybciej. Wyślij helikopter do każdej rannej osoby.Używanie ambulansów jest czasochłonne. Po kilku minutach rozpoczną się wstrząsy wtórne.Następujące rzeczy muszą być zrobione przed kolejnymi wstrząsami, aby misja została zaliczona:
- trzej chuligani muszą zostać aresztowani i odwiezieni do aresztu;
- wszyscy ranni muszą być ewakuowani z terenu akcji;
- prawie wszyscy cywile, którzy nie zostali ranni, muszą zostać ewakuowani; możesz zostawić maksymalnie sześciu;
- wszystkie twoje pojazdy muszą opuścić teren misji.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 1.83 - Głosów: 18)