Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 28 - Awaryjne lądowanie
Wymagane pojazdy i załoga
- F102 z 2 standardowymi strażakami
- F105 (2)
- F201 z załogą (13)
- F106 z 2 standardowymi strażakami
- F101
- F113 (2)
- F108 z 1 strażakiem z plandeką

Zasady ogólne
Powinieneś wysłać trzy ambulansy z załogą na teren misji zaraz po jej rozpoczęciu.Ustaw lekarzy na poboczu drogi - będą tu mogli zająć się każdą ranną osobą, jaką przytransportują śmigłowce w czasie misji.Następnie ambulansy będą mogły zabierać ich z terenu akcji, zostawiając lekarzy na miejscu, aby zajmowali się nowymi ofiarami.Za każdym razem, gdy odeślesz z terenu ambulans - przyślij nowy z bazy.

- Wyślij śmigłowiec do rozbitego samolotu zaraz po rozpoczęciu misji.Są tam trzy ranne osoby leżące w pobliżu ognia.Zabierz je stamtąd jedna po drugiej i oddaj czekającym przy drodze lekarzom, a pózniej odeślij ambulansem do szpitala.
- W tym czasie wyślij F102 wzdłuż drogi na wschód aż dotrze do rusztowania tworzącego coś w rodzaju mostu nad drogą.Kawałek na północ od tego miejsca znajduje się otwarty obszar trawy otoczony czterema drzewami.Niech dwaj strażacy z F102 zetną dwa środkowe drzewa, odciągną je na bok, a następnie wrócą do samochodu.
- Jednym z F113 podjedz do nowoutworzonego przejazdu między drzewami i wjedz na trawiasty obszar.Jedz na północ, aż dotrzesz do migającego czerwonego znacznika.Dotknij go samochodem, a powstanie most nad bagnistą sadzawką.
- Dotknij mostu wozem strażackim F102, a przejedzie on na drugą stronę.Znowu daj strażakom do rąk piły łańcuchowe.Idąc na północ, dojdą do krawędzi bagna i dwóch rosnących blisko siebie drzew.Trzeba je ściąć i odciągnąć na bok.Jednego strażaka zostaw w tym miejscu, a drugiemu każ wrócić do samochodu.
- Cały czas powinieneś przeszukiwać teren akcji, jako że kilku pasażerów samolotu włóczy się bez celu po bagnach.Wcześniej czy pózniej wpadną w jakąś większą kałużę, co może się dla nich zle skończyć.Jeśli stanie się coś takiego, użyj strażaka, którego zostawiłeś za drugim mostem, aby wyciągnął delikwenta zanim się utopi.Przeszukaj dokładnie teren na południe od rozbitego samolotu, a wszystkich ludzi, jakich znajdziesz odprowadzaj na otwarty teren, skąd śmigłowcami zabieraj ich do lekarzy, a następnie po udzieleniu pomocy do szpitala.W czasie misji z tego rodzaju pomocy skorzystają cztery osoby.
- Wyślij drugi woz F113 przez most i dotknij mrugającego znacznika w miejscu, gdzie ściąłeś drzewa i zostawiłeś strażaka.Masz już dwa mosty nad bagnem.
- Wyślij dwa wozy gaśnicze F105 przez mosty i skieruj je do wraku samolotu.Użyj jednego z nich do ugaszenia pożaru silnika, a drugi nich zajmie się chłodzeniem skrzydła, do którego przymocowano płonący silnik.Pamiętaj, że nie możesz całkowicie stłumić pożaru silnika i jeśli nie będziesz go polewał odpowiednią ilością wody, rozgrzeje się i wybuchnie.Jeśli to się stanie, będziesz musiał powtarzać misję.
- Wybierz F108 i skieruj go przez mosty do tylnej części samolotu.Strażak z plandeką powinien wysiąść i dotknąć pasażera stojącego w tylnym wyjściu samolotu.Pasażer i wszyscy stojący za nim będą zeskakiwać bezpiecznie na plandekę.
- Do przedniego wyjścia z samolotu skieruj F102 i F106.To wyjście jest zamknięte, tak więc dotknij F106 drzwi, dzięki czemu wóz ustawi się tak, że będzie można się z jego pomocą dostać do drzwi.
- Wyposaż strażaka z F102 w nożyce do cięcia metalu i dotknij F106 - strażak wejdzie na platformę.
- Wybierz F106 i znowu dotknij zamkniętych drzwi - strażak zostanie podniesiony na opowiednią wysokość.
- Będąc już przy drzwiach, strażak powinien otworzyć drzwi nożycami - dotykając ich.Gdy drzwi będą już otwarte, odrzuć nożyce i wejdz do samolotu.Dobrze będzie wysłać do środka jeszcze dwóch strażaków z F106.Aby to zrobić, wybierz F106, wybierz opcję "opuść platformę", dotknij strażakiem F106, a znajdzie się on na wysokości drzwi.
- Strażacy wewnątrz samolotu powinni pozbierać rannych (w sumie sześć osób) i zabrać ich na dół. Najpierw strażak musi podnieść rannego, a następnie dotknąć drabiny przy drzwiach.Teraz należy jeszcze opuścić drabinę na dół, zejść z niej strażakiem i odłożyć rannego na ziemię.Stąd śmigłowce mogą zabrać go do lekarza, a następnie do szpitala.
- Gdy tylko ewakuujesz wszystkie ranne i martwe osoby z terenu misji - to nawet jeśli kilku zamotanych pasażerów będzie się gdzieś włóczyło, misja jest zakończona.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 1.74 - Głosów: 27)