Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 4 - Wyścig formuły 1
Wymagane pojazdy i załoga:
- F102 z 2 standardowmi strażakami (2)
- F104 z 1 standardowym strażakiem (2)
- F201 z załogą (3)
- F110 (3)

- Zaraz po znalezieniu się na planszy akcji, rozstaw nadjeżdzające samochody wzdłuż toru.
- Zaparkuj pierwszego F102 na trawie dokładnie obok pierwszego stosu opon, tego najbliższego wejścia na tor.Jeden ze strażaków powinien usunšć z toru dwie opony i wrócić do samochodu. Drugi niech skieruje się do drzwi "wieży kontrolnej" wyścigu.
- Poślij drugi F102, wraz z F104 na linię startu/mety i dalej na zachód, gdzie druga z kup opon leży na torze.Po drodze zauważysz dwóch niesfornych widzów, którzy poustawiali się na pozycjach startowych samochodów.Jednym ze strażaków usuń ich z toru.
- Zwróć uwagę, że trzy kolejne leżą odrobinę dalej na południe.Usuń je również.
- Przejedz nieco dalej na południe.Znajdziesz tam osłonę krawędzi toru z opon.Zaparkuj obydwa samochody na trawniku.Pozostaw załogę w samochodach.
- Zaparkuj pozostałe samochody na trawie na południe od wejścia na tor.Wybierz strażaka przed wieżą kontroli zawodów i kliknij na wejściu do niej.To pozwoli na danie sygnału przez kierownictwo wyścigów do ich rozpoczęcia.
- Po wypadku na torze pozostały trzy formuły.Czyń jak następuje:
- Poślij F104 znajdujšcy się najbliżej miejsca wypadku.Zgaś płonącą formułę używajšc co najmniej jednej, a jeszcze lepiej dwóch gaśnic pianowych.
- Zablokowanych w potrzaskanych bolidach kierowców uwolnij za pomocą nożyc do cięcia metalu znajdujących się na pokładzie F102.
- Trzech rannych wymaga opieki.Udziel im pomocy lekarza i zawiez do szpitala w ambulansach.
- Teraz, kiedy już zająłeś się rannymi, musisz zaopiekować się pozostającymi na torze wrakami. Poślij po nie F110 i wywiez je z planszy.
- Wreszcie: daj pozostałym samochodom rozkaz powrotu do bazy.Wyścig toczy się dalej.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 3.04 - Głosów: 89)