Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 5 - Podpalacz podkłada ogień
Wymagane pojazdy i załoga:
- F301 z 1 policjantem
- F104 z strażakiem w masce tlenowej (3-4)
- F201 z załogą


- Natychmiast po rozpoczęciu poślij trzy F104 w miejsce wezwania.Dwa z nich powinny zająć się już płonącym ogniem.Trzeci niech czeka i ruszy do walki z pożarem, który dopiero się pojawi.Pózniej dosyłaj wolne samochody do pomocy przy kolejnych pożarach.
- Aby uratować zaczadzonych ludzi, wysyłaj do wszystkich płonących domów strażaka w masce tlenowej (przy czym nieistotne jest, czy dom jeszcze płonie, czy już został ugaszony).Powinni oni odnalezć leżących ludzi, natychmiast wynieść ich na zewnątrz i oddać opiece lekarza.
- Uważnie przeszukuj cały obszar miasteczka.Drzwi domów są normalnie pozamykane. Jeśli więc zobaczysz otwarte drzwi, oznaczać to będzie, że podpalacz znajduje się w środku, lub akurat opuścił ten budynek.Porozglądaj się dokoła: porusza się pieszo, więc musi znajdować się gdzieś w pobliżu.Jeśli zobaczysz kogoś, kto chodzi od domu do domu lub czeka przy budynku aż opuszczą go jego mieszkańcy - masz go!
- Zaraz po tym jak go namierzysz, zaczekaj, aż wejdzie do kolejnego feralnego budynku.Poślij tam F301.Wybierz policjanta i zaczekaj aż podpalacz wyjdzie z domu. Aresztuj i zabierz go do samochodu.
- Pozostaje jeszcze tylko zgasić wszystkie szalejące w miasteczku pożary i odwołać z miejsca akcji wszystkie samochody.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 3.08 - Głosów: 49)