Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 6 - Przewrócona tratwa
Wymagane pojazdy i załoga - F117 z motorówką
- F102 z 2 standardowymi strażakami (2)
- F201 z załogą (3)

- Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić jest posłanie F102 za mostek po lewej stronie mapy. Poślij załogę samochodu (2 strażaków) na zachód i wschód od mostka, aby pozdejmować i rzucić tonącym dzieciom koła ratunkowe. Uwaga: niezbędne jest natychmiastowe udzilenie im kół, więc nie zajmuj się narazie niczym innym!
- Zaraz po tym jak wszyscy "pływacy" otrzymają już koła ratunkowe, powinieneś zacząćwykor zystywać nadjeżdzające w międzyczasie pozostałe samochody.Poślij je drogą na wschód do miejsca, w którym kończy się ścieżka zaczynająca przy rzece.Powinieneś zobaczyć kilka namiotów stojących u boku ścieżki.
- Wybierz dwóch strażaków z drugiego F102 i wyposaż ich w piły łańcuchowe.Jak zapewne zauważyłeś, na południowym krańcu ścieżki jest niewielka zatoczka, gdzie mógłbyś opuścić łódz.Problem w tym, że dwa drzewa blokują przejazd samochodu z łodzią.Podejdz więc strażakami do drzewek, by je ściąć, po czym usuń je z drogi.
- Kiedy już przetrzesz drogę dla samochodu, zacznie świecić się czerwony znacznik. "Poślij" motorówkę w to miejsce: zostanie ona automatycznie zrzucona na wodę.Teraz podpłyń do tonących i kolejno, poczynając od tego najbliżej zatoczki, powciągaj ich na pokład. Wróć do zatoczki i oczekujących pojazdów.Zrzuć ofiary na brzeg.
- Zaraz po tym spektakularnym wyłowieniu podtopionych dzieci, wykorzystaj sanitariuszy z noszami do przeniesienia ich do ambulansów.Kiedy wszystkie pojazdy opuszczą teren działań, kolejna misja zostaje ukończona.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 3.42 - Głosów: 26)