Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 7 - Wybuch gazu w centrum
Wymagane pojazdy i załoga - F102 z 2 standardowymi strażakami
- F104 z 2 standardowymi strażakami
- F301 z 1 pilicjantem
- F201 z załogą (5)

- Po pierwsze: policjantem usuń gapiów zebranych wokół miejsca wybuchu przy południowym wejściu do kompleksu handlowego. Powinieneś "odholować" ich jak najdalej od miejsca akcji.
- Zgaś płonącą przyczepę kempingową przy użyciu F104, zanim pobliskie samochody zdążą się od niej zająć. Powinieneś zgromadzić cały sprzęt i wszystkich ludzi wokół tego miejsca.
- W międzyczasie poślij jednego ze strażaków na północny zachód, wokół centrum handlowego. Odszukaj nim niewielki budyneczek z napisem "GAS". Wyłącz gaz natychmiast, albo staw czoła konsekwencjom w postaci kolejnej eksplozji.
- Dwóch strażaków z F102 powinno zacząć odciągać na bok szczątki. Pod nimi, gdzieś w okolicy znajduje się dwóch rannych. Pamiętaj, że musisz odnalezdz i uratować wszystkich rannych, zarówno tych na zewnątrz, jak i w budynku centrum handlowego. Nie pozwól jednak twoim ludziom przechodzić przez pomieszczenie z kablem wysokiego napięcia!
- Kiedy już uprzątniesz szczątki, poślij jednego ze strażaków do północnego wejścia do kompleksu. Powinieneś "użyć" pierwszych drzwi na lewo od wejścia. Znajduje się tam skrzynka rozdzielcza na tylnej ścianie pomieszczenia. Użyj jej, by "rozbroić" zagrażający dotychczas kabel wysokiego napięcia.
- Teraz możesz posłać dwóch strażaków do pomieszczenia poprzednio blokowanego przez kabel. Znajduje się w nim dwóch kolejnych poszkodowanych. Wynieś ich na zewnątrz i przekaż lekarzom. Kiedy ich stan ustabilizuje się, a życiu ich przestanie zagrażać niebezpieczeństwo, zapakuj ich w ambulansy .Pozostaje jedynie odremontować zrujnowaną część centrum, ale to już nie nasze zmartwienie.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 2.95 - Głosów: 59)