Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 8 - Wypadek kolejki
Wymagane pojazdy i załoga - F102 z 2 standardowymi strażakami - F301 z 1 policjantem - F201 z załogą (3) - F203 z załogą
- Użyj policjanta do odsunięcia gapiów jak najdalej od miejsca zdarzenia. Jak zwykle - tylko przeszkadzaliby w naszej akcji. Aby tego dokonać, wybierz policjanta, a następnie, przytrzymując lewy przycisk myszy, zaznacz prostokąt wokół gapiów, po czym wskaż miejsce, do którego mają się udać. Wraz z upływem czasu, niektórzy z nich będą, zachowując się jak wszyscy gapie na świecie, próbować wracać tam. gdzie ciekawie. Trzymaj ich z dala.
- Zajmij się trzema poszkodowanymi leżącymi na ziemi przed biało-niebieskim namiotem z piwem. Udaj się tam lekarzami i udziel im pierwszej pomocy.
- Teraz powinieneś uwolnić wózek kolejki spomiędzy szczątków. Po pierwsze strażakiem usuń długie, ciemno-czerwone belki leżące na nim. Kiedy z nim skończysz, zajmij się z kolei "uprzężą" leżącą dokładnie przed wagonikiem.
- Już bez przeszkód wykorzystaj strażaka z nożycami do cięcia metalu do uwolnienia rannych ludzi z wagonika. Po udzieleniu im niezbędnej pomocy, ewakuuj ich z miejsca wypadku za pomocą śmigłowca F203.
- Pozostałych rannych wywiez ambulansami. To koniec.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 2.94 - Głosów: 48)