Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 9 - Wypadek autobusu
Wymagane pojazdy i załoga
- F201 z załogą (5)
- F203 z załogą (2)
- F301 z policjantem
- F102 z 2 standardowymi strażakami
- F104 (2)
- F110
- F204

Uwaga: Bez wozu dowodzenia możesz posługiwać się jedynie 10 jednostkami naraz. To oznacza, że nie będziesz mógł wysłać w miejsce wypadku wszystkich wymaganych pojazdów równocześnie. Dlatego też najpierw wyślij w rejon misji 3 F201.Pózniej, gdy pierwsze zbędne samochody opuszczą już planszę - doślij tam pozostałe 2 F201.Wreszcie, na samym końcu udaj się tam F110.
Aby pomyślnie sporostać temu wyzwaniu, będziesz musiał wykonywać kilka czynności naraz. Są to:
- Ugasić płonący autobus dwoma F104.
- Wykorzystaj jednego strażaka z nożycami do cięcia metalu do otwarcia autobusu (oczywiście dopiero wtedy, gdy wyeliminowane zostaną z gry trawiące go płomienie) i uwolninia z jego wnętrza dwóch poszkodowanych.
- Wstrzymać ruch kołowy na autostradzie. Dokonasz tego, posyłając samochód z policjantem na zachód do "rusztowania" w kształcie litery "T". "Użyj" tego, by dać kierowcom sygnał ostrzegawczy, który zapobiegać będzie dalszemu zagrożeniu ze strony ruchu drogowego i zarazem powstawaniu zatorów. Po zrobieniu tego policjantem, możesz przywrócić ruch.
- Posłać strażaka do wraku samochodu leżącego na autostradzie na północ od autobusu i z pomocą nożyc do cięcia metalu uwolnić zakleszczonych w jego wnętrzu rannych. Dzięki temu będziesz mógł udzielić im pomocy.
- Zapewnić wszystkim poszkodowanym pomoc medyczną. Zwróć uwagę na to, że najbardziej poszkodowani spośród wszystkich rannych leżą już na drodze. Pamiętaj również, że choć misja zostanie zaliczona nawet w przypadku gdyby dwóch ludzi zmarło, fatalnie wpłynie to na twój wynik punktowy. Spróbuj więc wypełnić ją bez strat w ludziach. Jeśli któraś z ofiar umrze, możesz jeszcze spróbować wezwać F204 i przeprowadzić reanimację. Aby tego dokonać, przenieś sanitariuszami zmarłego na noszach i ułóż go/ją na jednym z czterech łóżek w samochodzie: tak, by lekarze mogli się nim nią zająć.
- Ciężko ranni są łatwi do rozpoznania. W odróżnieniu od ledwo draśniętych, nie poruszają się. Zawsze powinieneś przenosić ich na łóżka w F204 lub ewakuować za pomocą śmigłowca.
- Usunąć wrak samochodu za pomocą transportera F110.Dokonawszy tego, będziesz mógł przywrócić normalny ruch na autostradzie i usunąć znak ostrzegawczy.

Solucje napisał: Dawid

Powrót


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 2.57 - Głosów: 14)