Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 10 - Szaleniec zrzuca pokrywy kanałów na autostradę!
>> Mapa <<


Pojazdy i personel: 

Jeden F105(Ciężka wóz strażacki), jeden F102(Wóz techniczny) z jednym strażakiem, dwa F203(Helikopter ratowniczy) w każdym po jednym lekarzu i parze pielęgniarzy, jeden F304(Helikopter policyjny) z jednym policjantem, jeden F101(Wóz transmisyjny), dwa F110(Pomoc drogowa)

Od razu wyślij wszystkie jednostki na miejsce zdarzenia oprócz F110. Ustaw F101 tak aby ci nie przeszkadzał. Zaznacz F304 i ustaw go jak najdalej mostu zaznaczonego na mapce. Teraz zaznacz F105, F102 oraz dwa F203 i rusz nimi na miejsce katastrofy. Gdy dojedziesz F105 niech zacznie gasić pożar (pamiętaj aby nie podjechać zbyt blisko płomieni). Zaznacz jeden z F205 i przetransportuj nim rannego leżącego obok czerwonego wraku samochodu tak, aby leżał nieco dalej od pożaru (jeżeli tego nie zrobisz i ranny zostanie na swoim miejscu to przy próbie ratowania mu życia lekarz podchodzący do niego będzie otrzymywał obrażenia wywołane przez ogień). Gdy ranny będzie zdala od ognia wysiądź jednym lekarzem i użyj go na nim. Teraz zaznacz F102 i każ wysadzić personel. Zaznacz strażaka, weź nim nożyce hydrauliczne i rozetnij biały wrak samochodu. Gdy to zrobisz weź drugiego lekarza i każ mu leczyć ofiarę wydobytą z wraku. F102 nie będzie ci już potrzebny wiec każ wsiąść strażakowi do niego i wróć nim do bazy. W między czasie wyślij z bazy dwa F110. Kiedy dojadą zabierz nimi wraki pojazdów i wróć nimi do bazy. Gdy twój F105 skończy gasić pożar każ mu wrócić do bazy. Teraz  weź dwie pary pielęgniarzy i zabierz nimi wszystkich rannych do osobnych F203. Gdy ranni i lekarze znajdą się na pokładach dwóch F203 mogą one wrócić do bazy. Teraz pozostało złapać sprawcę zdarzenia, aby to zrobić musisz go przyłapać na gorącym uczynku. Upewnij się że zabrałeś obydwóch oraz wszystkie swoje jednostki oprócz F304. Pamiętaj jednak że F304 musi być zdala od mostów bo inaczej sprawca się nie pokaże. Teraz ciągle obserwuj most na lewo od tego przy którym była katastrofa (możesz sobie przyśpieszyć czas ponieważ będzie to trochę trwało zanim złoczyńca znowu będzie chciał rzucić pokrywę od kanału). Gdy jakiś mężczyzna pokaże się na moście (jeżeli przyśpieszałeś czas) ustaw prędkość gry tak jak była. Zaznacz F304 ale nie zbliżaj się nim do mężczyzny. Gdy podejrzany zejdzie z mostu i weźmie pokrywę od kanału podleć F304 koło mostu i wyląduj. Wysiądź z niego policjantem i zaaresztuj mężczyznę trzymającego pokrywę od kanałów, a następnie wejdź nim oraz policjantem do F304. Misja powinna zakończyć się sukcesem gdy sprawca zostanie wywieziony do bazy.

Solucje napisał: Bodzio                                                                                               Powrót

Ocena solucji:

Rate (Ocena: 2.21 - Głosów: 56)