Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 11 - Wojska desantowe próbują zamachu stanu!
>> Mapa <<


Potrzeba:
W tej misji nie potrzeba żadnych samochodów, gdyż wszystkie potrzebne nam są na wschodzie planszy. Poza tym nie możemy wejść do bazy, aby kupić cokolwiek.

Wejdź wszystkimi policjantami, strzelcami i snajperami do samochodu opancerzonego, dwaj pozostali policjanci niech wejdą do innego pojazdu. Jedź wszystkimi samochodami policyjnymi od tyłu parlamentu. Nie możesz jechać obok czołgu, ponieważ rozwali twoje pojazdy. Zrób barykady na rogach parlamentu z 3 zwykłych samochodów i 1 mikrobus. Po 2 samochody na jeden róg. Opancerzony wóz ma być w środku, obok cysterny. Wysadź personel. Strzelcy niech wezmą granaty oślepiające z wozu pancernego. Odejdź wszystkimi. Każ snajperowi strzelać do cysterny. Wybuchnie i utoruje nam przejście. Czołg się ruszy, ale barykady go zatrzymają. Idź całym policyjnym personelem przed wejście do budynku. Niech jeden strzelec wejdzie i rzuci w środku granat oślepiający. Wejdź personelem i zastrzel snajperami wszystkich, którzy ci przeszkadzają. Idź do pokoju na zachodzie budynku. Jest to pokój obok drogi na środku budynku. Wejdź do tego pokoju 2 strzelcami z granatami oślepiającymi i użyj ich na którymś z przestępców. W pokoju jest 2 przestępców i 1 pan w czarnym garniturze. Teraz tylko wystarczy "złapać w kajdanki" tego czarnego pana. Po złapaniu misja powinna się zakończyć. UWAGA! Im mniej ofiar tym, większy procent przejścia misji.

Uzyskane: 0-100% Czas: 15-40 minut

Solucje napisał: Radek_1                                                                                            Powrót

Ocena solucji:

Rate (Ocena: 3.86 - Głosów: 101)