Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 21 - Wybuch wulkanu zagraża miastu!


Najpierw żeby zapoznać się z sytuacją, to poczekaj, aż wulkan wybuchnie i wtedy dowiedz się:
- gdzie od upadku kamienia powstanie pożar w mieście
- oraz gdzie w lesie powstają mniejsze pożary także od upadku gruzu
- teraz weź misję od nowa. Ewakuuj ludzi z kościoła (duży budynek na północy miasta oraz parking na południu miasta na którym stoją ludzie.
- ustaw jeden lekki wóz strażacki obok tego miejsca, w mieście w którym powstanie pożar (już wiesz gdzie), aby od razu został ugaszony.
- 2 ciężkie wozy strażackie ustaw obok mostu.
- Teraz najważniejsze: Gaś główne centrum (obok wulkanu) pożaru samolotami, ale tak żeby nie lały wody dwa razy w to samo miejsce. Pożar nie może dostać się do miasta. Pojedyncze palące się drzewa gaś wozami.
- Teraz wyślij buldożer na wschód miasta i tam z dziury w ziemi leci dym, obok leży głaz. Musisz zatkać tą dziurę tym głazem przy pomocy buldożera.
- Niedaleko tej dziury jest kilka budynków. Posprawdzaj je policjantami, czy w środku nie ma skażonych, jak tak to przyda się wóz ABC.
- Ostatnia rzecz, którą musisz zrobić, to sprawdzić czy nikt w mieście nie oberwał jakimś odłamkiem i nie jest ranny i udziel pomocy.

Solucje napisał: Nelo11                                                                                            Powrót

Ocena solucji:

Rate (Ocena: 3.11 - Głosów: 61)