Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 3 - Napad na bank zakończony wzięciem zakładników!
>> Mapa <<


Pojazdy i personel:

Jeden pojazd F305(Armaured Police Van) z trzema strzelcami i jednym  negocjatorem; jedenF307(Escapecar); jeden F101(SatCom)

Podjeżdżasz  pod bank F305 oraz F307. Wysiadasz negocjatorem i używasz go na banku. Wtedy w drzwiach budynku pokaże się gangster i zażąda samochodu. Parkujesz koło przestępcy F307. Wtedy bandyta chowa się z powrotem do banku. Wychodzisz z F305 strzelcami i uzbrajasz ich w granaty oślepiające i wchodzisz do banku. W rogu budynku znajduje się tunel. Wejdź do niego strzelcami. Po kilku chwilach wyjdziesz z garaży (jeżeli szybko wejdziesz do tunelu, powinieneś zastać blisko garaży trzech gangsterów). Zaznacz jednego strzelca i żuć granat oślepiający w gangsterów (to powinno ich zatrzymać na krótką chwile). Potem złap jednego z przestępców. Zaznacz szybko drugiego strzelca i rzuć granat jeszcze raz w gangsterów. Podejdź strzelcem i złap drugiego gangstera. Zaznacz ostatniego strzelca i zrób to samo co wcześniej. Złap ostatniego przestępcę. Potem wsadź wszystkich gangsterów i swoich ludzi do F305 i wróć nim do bazy.

Solucje napisał: Bodzio                                                                                               Powrót

Ocena solucji:

Rate (Ocena: 3.58 - Głosów: 201)