Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 4 - Karambol we mgle!
>> Mapa <<


Pojazdy i personel:

 Jeden F301(Patrol Car) z jednym policjantem, jeden F102(Equipment Vehicle) z jednym strażakiem, jeden F203(Medical Helicopter) z jednym lekarzem oraz parą sanitariuszy, sześć F201(Ambulance) do każdego po jednym lekarzu i parze sanitariuszy, jeden F101(SatCom), dziesięć F110(Tow Truck) 

Na początku wyślij z bazy F101, F102, F301, F203, oraz sześć F201. Gdy dotrą na miejsce ustaw F101 tak, aby ci nie przeszkadzał. Następnie zaznacz F301 i pojedź na miejsce katastrofy. Wysiadasz policjantem i go na budce elektronicznej. Dzięki temu zmniejszysz ograniczenie prędkości. Potem cofasz policjanta na ulice i nakazujesz jechać samochodom przez objazd. Bierzesz F203 i lądujesz obok rannego mężczyzny w lesie. Wysiadasz lekarzem i używasz go na rannym. Następnie zaznacz F102, wysiadasz strażakiem i bierzesz nożyce do metalu. Rozcinasz dwa wraki samochodów (tych, których da się rozciąć). Nie zapomnij zabrać mężczyzny w niebieskim ubraniu (chodzi on koło białego wraku samochodu). Jeżeli tego nie zrobisz wpadnie on pod samochód. Na początku ulecz tych rannych, których wydostałeś z wraków, potem pozostałych. Nie zapomnij też o rannym człowieku, który znajduje się troszkę dalej. Przyślij z bazy dziesięć F110 i zabierz wszystkie wraki samochodów. Gdy zabierzesz wszystkie pojazdy nie zapomnij ustawić ograniczenia prędkości tak jak było.

Solucje napisał: Bodzio                                                                                               Powrót

Ocena solucji:

Rate (Ocena: 3.51 - Głosów: 239)