Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 5 - Rurociąg w płomieniach!
>> Mapa <<


Pojazdy i personel:

Jeden F203(Helikopter ratowniczy) z jednym lekarzem i parą pielęgniarzy, cztery F105(Ciężki wóz strażacki) w jednym z pojazdów umieścić jednego strażaka, jeden F102(Wóz techniczny) z jednym strażakiem, jeden F113(Pojazd pontonowy), jeden F101(Wóz transmisyjny)

Wyślij od razu wszystkie pojazdy na miejsce zdarzenia. Ustaw F101 gdzieś na boku, tak aby nie przeszkadzał. Zaznacz F203, zabierz nim rannego człowieka leżącego obok płonącej rury i przetransportuj go w bezpieczne miejsce. Następnie wyląduj F203 koło rannego, wysadź lekarza i użyj go poszkodowanym mężczyźnie. Zaznacz dwa F105 (w jednym z wozów niech będzie strażak) i pojedź nimi tak gdzie pali się rurociąg. Gdy będziesz przejeżdżać przez fabrykę zaznacz F105 ze strażakiem i każ wysadzić personel. Weź strażaka i wyłącz rurociąg używając go na budce. Dzięki temu gdy ugasisz rurociąg nie zapali się ponownie. Teraz dwa F105 mogą gasić rurociąg (pamiętaj aby nie pojechać nimi od razu w największy ogień tylko gasić go z pewnej odległości, w przeciwnym razie twoje jednostki mogą wybuchnąć). Następnie zaznacz jeden F105 i pojedź nim do fabryki leżącej nad morzem. Ustaw go na takim samym miejscu jakie jest zaznaczone na mapie i nie pozwól aby ogień wdarł się za siatkę. Zaznacz F102, F113 oraz ostatni F105 i pojedz nimi nad rzekę (miejsce to jest zaznaczone na mapie). Zaznacz 102 i wysiądź z niego strażakiem. Weź strażaka i wyposaż go w piłę mechaniczną. Teraz zetnij drzewo, które przeszkadza rozłożyć most pontonowy. Po wycięciu drzewa obłóż strażakiem piłę i przenieś nim ścięte drzewo gdzieś na bok. Teraz zaznacz F113 i  rozłóż most pontonowy. Gdy skończysz zaznacz F105 i przejedź nim po moście na drugą stronę rzeki. Kiedy przejedzie każ mu gasić pożar. Gdy twoje jednostki będą ”walczyć” z ogniem ty zaznacz pielęgniarzy i zabierz nimi rannego człowieka do F203. Lekarz więcej się nie przyda wiec jego też zabierz do F203. Teraz F203 z rannym na pokładzie może wrócić do bazy. Misja powinna zakończyć się sukcesem gdy pożar zostanie ugaszony a ranny przewieziony do bazy.

Solucje napisał: Bodzio                                                                                               Powrót

Ocena solucji:

Rate (Ocena: 3.93 - Głosów: 273)