Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 7 - Małpy zarażone wirusem uciekaj± z wojskowego laboratorium!


Potrzeba:
1 helikopter policyjny z 6 policjantami
1 pomoc drogowa (transporter)
1 wóz techniczny z 1 strażakiem
4 pojazdy ochronne ABC  i w każdym po 3 strażakach z wyposażeniem ABC
1 helikopter ratunkowy z 1 lekarzem i 1 parą pielęgniarzy
1 SatCom (opcjonalnie)
Ewentualnie w razie rannych ambulanse
 

Na początku wyjdź z helikoptera policyjnego 1 policjantem i każ mu, aby zawracał ludzi. Leć helikopterem policyjnym na dolny prawy róg miasta, wysiądź 1 policjantem i zablokuj ruch pieszych. Musisz złapać 3 małpy. Po złapaniu pierwszej pokaże się kolejna, a po złapaniu 2 pokaże się 3. Gdy złapiemy wszystkie będziemy mogli uleczać skażonych ludzi.

1 Małpa:

Znajduje się ona na placu zabaw. Obok małpy leży ranna osoba. Aby złapać małpę jedź transporterem do laboratorium i zabierz klatkę. Leć helikopterem policyjnym na bazar i weź policjantem banana. Gdy transporter weźmie klatkę jedź nim obok pierwszej małpy. Wyląduj tam również helikopterem policyjnym. Wyładuj klatkę. Wysiądź z helikoptera policjantem, który ma banana i wsadź banana do klatki. Małpa teraz powinna iść do klatki. Gdy już tam wejdzie zamknij policjantem klatkę. Teraz ulecz rannego na placu zabaw i zabierz go z terenu misji. Weź transporterem klatkę, w której jest małpa i wywieź ją z powrotem do laboratorium

2 Małpa:

Znajduje się ona na drzewie obok zagrody owiec, a zagroda owiec jest na zakręcie niedaleko laboratorium. Z laboratorium weź transporterem klatkę. Śmigłowcem policyjnym leć na bazar i weź policjantem banana. Jedź na zakręt obok zagrody owiec transporterem, wozem technicznym i poleć helikopterem policyjnym. Z transportera postaw klatkę, wsadź banana policjantem do środka. Z wozu technicznego wysadź 1 strażaka, weź nim piłę mechaniczną i upiłuj drzewo, na którym jest małpa. Gdy przeskoczy na następne, upiłuj to drzewo, na którym znajduje się małpa, gdy klatka jest dość blisko małpa w końcu wejdzie do klatki. W tym momencie musisz zamknąć klatkę za pomocą policjanta. Teraz transporterem, weź klatkę z małpą i przetransportuj do laboratorium.

3 Małpa:

Jest ona na dole mapy, po lewej stronie rzeki. Stoi ona na skale. Transporterem weź klatkę z laboratorium i postaw ja naprzeciwko mały, po prawej stronie rzeki, na polanie. Helikopterem poleć do bazaru weź policjantem banana i leć do miejsca, gdzie stoi klatka. Wsadź banana do klatki. Teraz jedź wozem technicznym parę metrów przed miejsce gdzie jest klatka. Na brzegu tym, w wodzie jest pień od drzewa. Wyjdź strażakiem, z wozu technicznego weź toporek i użyj na pieńku. Gdy pieniek zatrzyma się obok 3 małpy, ona zeskoczy i wejdzie do klatki. Wtedy musisz ją zamknąć. Weź klatkę z małpą na transporter i odwieź ją do laboratorium.

Teraz już możesz leczyć ludzi w wozach ochronnych ABC. Nie zapomnij również o swoich ludziach. Gdy wszystkich odkazisz misja powinna się zakończyć. UWAGA: Gdy misję będziesz wykonywał zbyt wolno ludzie będą tracili przytomność. Wtedy musisz najpierw odkazić, a później wywieźć w ambulansie lub helikopterze ratunkowym.

Uzyskane: 50% Czas: 30 - 60 minut

Solucje napisał: Radek_1                                                                                            Powrót

Ocena solucji:

Rate (Ocena: 3.61 - Głosów: 478)