Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 11 - Lawina niszczy Innsbruck
Dostajemy: wóz z armatką, wóz rat. tech., wóz ze zbiornikiem, pojazd odkażania, duży transporter (więźniarkę), furgon policyjny, helikopter ratunkowy***, pojazd inżyniera, dźwig, 2 karetki, 2 pojazdy lekarza, mobilny szpital, helikopter medyczny****, 2 pojazdy z psami tropiącymi oraz później (po pęknięciu tamy) transporter łodzi motorowej i wóz z czterema nurkami.

Screen 1
Screen 2

[SS1]Na początek bierzemy wóz z armatką, wóz rat. tech. i wóz ze zbiornikiem i gasimy pożar. 3 strażaków (węże)* przydzielamy do gaszenia malutkiego pożaru na zakręcie na przeciwko tego wielkiego, 3 strażaków (gaśnice :!: )* do schładzania budynku na prawo od tego już palącego się, aby pożar się nie rozprzestrzenił, 4 strażakami z wężami* i 2 z gaśnicami* gasimy małe pożary gruzu leżącego na ulicy (to najważniejsze, bo pod gruzem są ludzie), a armatką wodną gasimy ten płonący budynek, oczywiście gdy ci gaszący mały i malutki pożar jak skończą, to pomagają gasić ten wielki.
[SS2]Teraz bierzemy helikopter medyczny i lecimy do ofiar w górnym lewym rogu mapy, leczymy pierwszą wysyłamy ją do szpitala, w międzyczasie leczymy drugą, gdy wróci helikopter (na parking) też wysyłamy ją do szpitala, potem lekarza zostawiamy tam gdzie jest, a helikopter po odwiezieniu pacjenta niech "zawiśnie" nad lekarzem, bo tam jest jeszcze jedna osoba pod gruzem ale nie będziemy dźwigowi przejazdu zastawiać.
[SS3]Teraz SChem: kilka metrów przed skrzyżowaniem na którym stoją skażeni stawiamy pojazd SChem i zaczynamy detoksykację, kilkanaście metrów dalej stawiamy więźniarkę i jednego policjanta z megafonem. Po odkażeniu odprowadzamy cywili do policjanta** a ten pakuje ich do autobusu. Po ugaszeniu pożaru armatka wodna musi zraszać radioaktywną chmurę, aby ta opadła.
[SS4]Teraz inżynier musi odciąć dopływ toksycznej substancji przekręcając zawór
[SS5]Teraz na parkingu przepakowujemy 1 lekarza i 1 sanitariuszy do mobilnego szpitala, bierzemy mobilny szpital i pojazdy z psami, stawiamy je kawałek za mostem, ale przed zakrętem na którym był pożar. Wypakowujemy wszystkich, spuszczamy psy, niedaleko pożaru leży jedna nieprzysypana ofiara, leczymy ją. Ściągamy dźwig, podnosimy gruz i leczymy przysypanych gruzem (2), dźwig wysyłamy na miejsce drugiej akcji [SS2], tam podnosimy taki duży kawałek gruzu przed blokiem, leczymy tego co pod nim leżał i do szpitala. Psy powinny znaleźć łącznie 12 osób (2 pod gruzem i 10 w śniegu), ofiary znalezione pod śniegiem transportujemy helikopterem ratunkowym i opuszczamy przed mobilnym szpitalem, tam leczymy i wkładamy do niego. Wołamy psy i pakujemy do pojazdów.
A teraz najszybciej jak się da ewakuujemy WSZYSTKIE jednostki do punktów ewakuacji ! Punkt 1 -> [SS6], Punkt 2 [SS7]
[SS8] <-- tak ustawiamy jednostki, do motorówki wsiadamy 4 nurkami, płyniemy nią do miejsca gdzie był most łączący dwa brzegi miasta. Zanim motorówka dopłynie, helikopterem ratunkowym ściągamy trójkę ludzi z dachu na lewo od mostu (dla zaoszczędzenia czasu radzę stawiać ich na górce obok tego budynku) teraz wysadzamy nurków i każemy im nurkować tam gdzie są te bąbelki, a motorówką wyławiamy ludzi których widać w wodzie. Tych wyłapanych motorówką wyładowujemy na ląd obok lekarzy, szukamy następnych, i podpływamy do nurków, którzy kogoś znaleźli wrzucamy znalezionych na motorówkę, wyładowujemy obok lekarzy zabieramy ostatni transport rannych znalezionych przez nurków oraz nurków. Pakujemy motorówkę wysyłamy ostatnich rannych do szpitala i KONIEC.

Analiza:100%
Nagroda: Tak (heroiczny ratownik)

*jeżeli damy zbyt dużej ilości strażaków węże, to pójdą się podłączyć do skażonej strefy i będzie więcej do odkażania
**jest taki trik: włączamy żeby policjant zbierał ludzi, przyprowadzamy mu pierwszego odkażonego, klikamy, żeby policjant wrzucił go do więźniarki i nie ruszamy go, teraz wystarczy, że będziemy przyprowadzać odkażonych nie dalej niż 5m od policjanta, a on sam bez klikania będzie wrzucał ich do pojazdu :wink:
***http://emergency.gry-online.pl/index.php?dzial=techniczneem2012
****http://emergency.gry-online.pl/index.php?dzial=medyczneem2012


Solucje napisał: Ghost
 


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 0.85 - Głosów: 20)