Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 12 - Ateny w ogniu!
Dostajemy: 1 wóz SCRt, 1 wóz ze zbiornikiem, 1 autodrabinę, 1 wóz z armatką, 1 pojazd dowodzenia samolotem gaśniczym, 1 helikopter policyjny, 1 transporter policyjny,1 więźniarkę, 1 helikopter ratunkowy, 1 karetka, 1 pojazd lekarza, 1 mobilny szpital (1 lekarz i 2 sanitariusze), 1 helikopter medyczny

Ważna informacja: w Em2012 autodrabina ma możliwość gaszenia bez rozkładania drabiny, więc posłuży Nam jako druga armatka wodna, lecz nie może ona schładzać budynków. Może tylko gasić.

Porady: Polecam najpierw włączyć misję w celu zapoznania się z terenem, a dopiero potem zacząć właściwą misję. ! Wysyłamy samolot gaśniczy do akcji jak tylko zatankuje i nabierze wody !

Zaczynamy.
Na początku wysyłamy samolot gaśniczy do pożaru znajdującego się najbliżej zabudowy miejskiej. Następnie więźniarkę i transporter policyjny po ludzi znajdujących się na alejce prowadzącej na Akropol (jak ktoś nie wie, to to duże sypiące się coś na wzgórzu). Teraz mój nietypowy plan: (mam nadzieję że nikt przede mną na to nie wpadł :D ): do każdego budynku na końcu zabudowań miasta (tam gdzie miasto przechodzi w las) oprócz ostatniego i po lewej i po prawej przydzielamy strażaka z wężem lub wóz armatką wodną żeby go schładzał. W między czasie wysyłamy ponownie samolot gaśniczy do pożaru znajdującego się najbliżej zabudowy miejskiej. Zabieramy policjantami dwie grupki turystów do więźniarki i wyjeżdżamy na miejsce gdzie zaczęliśmy misję. Jeżeli zatankował, to wysyłamy ponownie samolot gaśniczy do pożaru znajdującego się najbliżej zabudowy miejskiej. Teraz na zmianę wysyłamy helikopter ratunkowy po rannych, których transportujemy na miejsce, w którym zaczęliśmy grę i tam leczymy i samolot gaśniczy do pożaru znajdującego się najbliżej zabudowy miejskiej. Teraz pozostaje zatrzymywanie pożaru samolotem jak najdalej od zabudowań. Jeżeli ogień przedostanie się za pierwszą za miastem ścieżkę szutrową, to wysyłamy tam wóz z armatką i autodrabinę, a jeżeli im nie uda się "cofnąć linii frontu" za tą ścieżkę, to wysyłamy jeszcze wóz ze zbiornikiem i 4 strażakami w środku. Gdy ugasimy wszystkie płomienie misja zostanie ukończona.

Czas:31:17(ogień raz dostał się do zabudowań i miałem kłopoty z ugaszeniem dlatego tak długo)
Analiza: 90,57%(tylko za czas mi potrącili za resztę 100%)
Nagroda:I Przejście gry
II Ekspert od pożarówSolucje napisał: Ghost
 


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 2.25 - Głosów: 20)