Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
PL MOD 0.99b
Oto w Nowy Rok ukazała się długo oczekiwana odsłona Polskiego Moda do Emergency 4. Można go pobrać stąd. Zapraszamy do dyskusji na forum i życzymy mile spędzonego czasu wraz z modem.

Dodano: 02.01.2010 / Zari Skomentuj (35)

Recenzje modów
Jakiś czas temu pisaliśmy o nowym dziale - recenzje modów. Jednakże, z pewnych niezależnych od nas powodów, nic z tego nie wyszło. Dlatego teraz, szukamy osób, które mają chwilę czasu i chęci, aby się tym zająć.
Czego konkretniej szukamy?
Osób, które podejmą się napisania recenzji modów, zrobienia paru screenów ukazujących moda i w miarę obiektywnej oceny. Ocenie podlegają w skali 1-5:
-mapa,
-skrypty,
-modele,
-grywalność
Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to prosimy, aby wysłać maila przy pomocy formularza w dziale redakcja lub wysłać PW na forum.

Dodano: 29.12.2009 / Radek_1 Skomentuj (9)

Wywiad z twórcą PL-Moda
Na stronach serwisu remiza.com.pl pojawił się niedawno wywiad z jednym z twórców PL-Moda (konkretniej z Morpheusem). Zachęcamy do zapoznania się z nim pod TYM adresem. Mamy nadzieję, że przybliży Wam pracę twórców i odpowie na parę pytań, które Was nurtują. Jednocześnie prosimy, by nie zadawać na forum i w komentarzach non-stop tych samych pytań odnośnie daty wydania moda smile

Dodano: 06.11.2009 / Radek_1 Skomentuj (60)

Poradnik tworzenia misji
Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z poradnikiem autorstwa Shlizer, w którym opisuje podstawy tworzenia misji do Emergency 4. Poradnik aktualnie składa się z czterech części opisujących pliki i foldery modów, pliki XML oraz początki zabawy z edytorem. Mamy nadzieję, że poradnik się Wam przyda i choć trochę przybliży Wam etapy tworzenia własnych misji. Poradnik możecie znaleźć pod TYM adresem. Być może niebawem pojawią się kolejne części poradnika.

Dodano: 01.11.2009 / Radek_1 Skomentuj (0)