Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Recenzje modów
Jakiś czas temu pisaliśmy o nowym dziale - recenzje modów. Jednakże, z pewnych niezależnych od nas powodów, nic z tego nie wyszło. Dlatego teraz, szukamy osób, które mają chwilę czasu i chęci, aby się tym zająć.
Czego konkretniej szukamy?
Osób, które podejmą się napisania recenzji modów, zrobienia paru screenów ukazujących moda i w miarę obiektywnej oceny. Ocenie podlegają w skali 1-5:
-mapa,
-skrypty,
-modele,
-grywalność
Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to prosimy, aby wysłać maila przy pomocy formularza w dziale redakcja lub wysłać PW na forum.

Dodano: 29.12.2009 / Radek_1 Skomentuj (9)

Wywiad z twórcą PL-Moda
Na stronach serwisu remiza.com.pl pojawił się niedawno wywiad z jednym z twórców PL-Moda (konkretniej z Morpheusem). Zachęcamy do zapoznania się z nim pod TYM adresem. Mamy nadzieję, że przybliży Wam pracę twórców i odpowie na parę pytań, które Was nurtują. Jednocześnie prosimy, by nie zadawać na forum i w komentarzach non-stop tych samych pytań odnośnie daty wydania moda smile

Dodano: 06.11.2009 / Radek_1 Skomentuj (60)

Poradnik tworzenia misji
Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z poradnikiem autorstwa Shlizer, w którym opisuje podstawy tworzenia misji do Emergency 4. Poradnik aktualnie składa się z czterech części opisujących pliki i foldery modów, pliki XML oraz początki zabawy z edytorem. Mamy nadzieję, że poradnik się Wam przyda i choć trochę przybliży Wam etapy tworzenia własnych misji. Poradnik możecie znaleźć pod TYM adresem. Być może niebawem pojawią się kolejne części poradnika.

Dodano: 01.11.2009 / Radek_1 Skomentuj (0)

Los Angeles Mod 1.9
Właśnie pojawiła się najnowsza odsłona Los Angeles Modu tworzonego przez Hoppaha oznaczona jako 1.9. Dodany został nowy instalator, który automatycznie wykryje Waszą wersję gry i zainstaluje moda w odpowiednim miejscu. Pojawiła się również nowa mapa, nowe pojazdy oraz nowe komendy. Mod można pobrać stąd. Życzymy miłych chwil spędzonych razem z tym modem.

Dodano: 25.09.2009 / Zari Skomentuj (26)