Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Kolekcja wozów strażackich!
Gratka dla osób zafascynowanych strażą pożarną! Już od dziś możecie kupować drugi numer dwutygodnika wydawnictwa Amer. W każdym numerze znajdziecie nowy model pojazdu strażackiego. W drugim numerze "Kolekcji wozów strażackich" znajdziecie model "Dion Bouton" oraz "Iveco AF Combi". Gazeta zawiera takie informacje jak relacje z gaszenia słynnych pożarów i innych akcji straży pożarnej z całego świata, prezentacje nowoczesnego sprzętu pożarniczego i jego zastosowania. Modele straży będą przedstawiały zarówno stare jak i nowe pojazdy straży. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydawnictwa. Przy zamówieniu prenumeraty prezent - 10 pojazdów policji.

Informacja od SD55

Dodano: 09.09.2009 / Radek_1 Skomentuj (8)

PL Mod v1.0 - prace wciąż trwają ...
Wbrew chodzącym pogłoskom PL Mod Team nadal istnieje i pracuje nad stworzeniem modyfikacji do Emergency 4. Prace są już w zaawansowanym stadium, więc z całą pewnością możemy powiedzieć, że pierwsza odsłona moda w nowej, aczkolwiek okrojonej wersji ujrzy światło dzienne już niebawem. Mod w wersji 1.0 wyjdzie jak już wspomniałem w nieco okrojonym składzie, ponieważ jesteśmy w trakcie prac nad wieloma usprawnieniami, które mimo że zostały zaprezentowane na forum, będą pojawiały się wraz z kolejnymi wersjami ...

Dodano: 13.08.2009 / Morpheus Skomentuj (114)

Mod Wars - recenzje modów nadchodzą.
Emergency4, mimo swojej już odległej premiery ma się dobrze. Obeznanym w temacie nie muszę chyba mówić, dlaczego tak się dzieje. Tym, co mają dopiero zamiar próbować sił w tej grze trzeba jednak powiedzieć, w czym tkwi ów cud.:-)
Mod. To słowo na stałe wpisało się w realia tej produkcji ze stajni Sixteen Tons od momentu wprowadzenia Edytora w trzeciej odsłonie gry. Mod, czyli realna możliwość stworzenia "własnej gry" na jej silniku graficznym. Mod można traktować jako dodatek do gry. Jest on tym dla gry, czym tuzin buteleczek many i zdrowia, a więc może przedłużyć życie podstawowej wersji gry na bardzo długo. Oczywiście zrobienie własnego moda wymaga bardzo wiele pracy i wiedzy, ale po jej ukończeniu cieszy on ludzkie oko. Na początek można zacząć od zmiany tekstur na domyślnych pojazdach i osobach, by z czasem zacząć modyfikować całą mapę i dodawać potrzebne skrypty. Skrypty są w zasadzie główną przeszkodą, która wiele osób niesłusznie odstrasza od próby stworzenia czegoś nawet małego na własną rękę. Nie mniej jednak wielu się to udaje w większym lub mniejszym powodzeniem, dlatego uznałem, że warto ich prace przedstawić szerszemu gronu graczy w formie recenzji. Tak, dobrze czytacie. Będziemy pierwszą stroną o Emergency z recenzjami modów. Pokażemy zarówno dobre, jak i złe strony każdej domowej produkcji. Niektóre z nich są powszechnie znane, inne z kolei znalezione zupełnie przypadkiem mogą przykuć do monitora na długie godziny.
Niedługo pojawi się też system oceniania modów, a zaraz po nim pierwsza recenzja. Czy mod zdobędzie "ZŁOTY HYDRANT"? Przeczytacie już niebawem!

Zapraszamy do śledzenia naszych recenzji.


Dodano: 29.06.2009 / Skomentuj (3)

Emergency na Nintendo DS
W oczekiwaniu na Emergeny 5 możemy sobie pograć w Emergency! Disaster Rescue Squad.Tak się nazywa nowe dziecko Sixteen Tons Entertainment. Gra, została wydana 7 kwietnia 2009 roku i przeznaczona jest na platforme Nintendo DS. Zdjęcia z gry możecie obejrzeć pod tym linkiem. Filmik z gry dostępny jest tutaj.
Dodano: 08.05.2009 / Radek_1 Skomentuj (6)