Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Mod Wars - recenzje modów nadchodzą.
Emergency4, mimo swojej już odległej premiery ma się dobrze. Obeznanym w temacie nie muszę chyba mówić, dlaczego tak się dzieje. Tym, co mają dopiero zamiar próbować sił w tej grze trzeba jednak powiedzieć, w czym tkwi ów cud.:-)
Mod. To słowo na stałe wpisało się w realia tej produkcji ze stajni Sixteen Tons od momentu wprowadzenia Edytora w trzeciej odsłonie gry. Mod, czyli realna możliwość stworzenia "własnej gry" na jej silniku graficznym. Mod można traktować jako dodatek do gry. Jest on tym dla gry, czym tuzin buteleczek many i zdrowia, a więc może przedłużyć życie podstawowej wersji gry na bardzo długo. Oczywiście zrobienie własnego moda wymaga bardzo wiele pracy i wiedzy, ale po jej ukończeniu cieszy on ludzkie oko. Na początek można zacząć od zmiany tekstur na domyślnych pojazdach i osobach, by z czasem zacząć modyfikować całą mapę i dodawać potrzebne skrypty. Skrypty są w zasadzie główną przeszkodą, która wiele osób niesłusznie odstrasza od próby stworzenia czegoś nawet małego na własną rękę. Nie mniej jednak wielu się to udaje w większym lub mniejszym powodzeniem, dlatego uznałem, że warto ich prace przedstawić szerszemu gronu graczy w formie recenzji. Tak, dobrze czytacie. Będziemy pierwszą stroną o Emergency z recenzjami modów. Pokażemy zarówno dobre, jak i złe strony każdej domowej produkcji. Niektóre z nich są powszechnie znane, inne z kolei znalezione zupełnie przypadkiem mogą przykuć do monitora na długie godziny.
Niedługo pojawi się też system oceniania modów, a zaraz po nim pierwsza recenzja. Czy mod zdobędzie "ZŁOTY HYDRANT"? Przeczytacie już niebawem!

Zapraszamy do śledzenia naszych recenzji.


Dodano: 29.06.2009 / Skomentuj (3)

Emergency na Nintendo DS
W oczekiwaniu na Emergeny 5 możemy sobie pograć w Emergency! Disaster Rescue Squad.Tak się nazywa nowe dziecko Sixteen Tons Entertainment. Gra, została wydana 7 kwietnia 2009 roku i przeznaczona jest na platforme Nintendo DS. Zdjęcia z gry możecie obejrzeć pod tym linkiem. Filmik z gry dostępny jest tutaj.
Dodano: 08.05.2009 / Radek_1 Skomentuj (6)

Życzenia Wielkanocne
Tak standardowo...
Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych
rodzinnego ciepła, miłości,
mokrego dyngusa, kolorowych jajek
życzy redakcja serwisu smile

Dodano: 12.04.2009 / Radek_1 Skomentuj (2)

Los Angeles Mod 1.8
Przyszedł nowy rok, a twórcy modów nie próżnują. Dziś pojawiła się kolejna wersja popularnego modu Los Angeles autorstwa Hoppaha. Mod ten można pobrać z działu Mody.

Dodano: 02.01.2009 / Zari Skomentuj (5)