Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Mały prezencik
Dziś pod choinkę twórcy PL Moda oddają do Waszej dyspozycji model Mercedesa Sprintera. Ściągnąć możecie go w dziale mody. To znak, że ludzie tworzący mod nie zaprzestali prac! smile Jeszcze raz, wesołych świąt!

Dodano: 24.12.2008 / Radek_1 Skomentuj (2)

Wesołych Świąt!
Jak co roku redakcja emergency.gry-online.pl pragnie złożyć wszystkim użytkownikom serwisu życzenia z okazji zbliżających się świąt. Mamy nadzieję, że w te szczególne dni każdy z Was będzie w radosnym i szampańskim nastroju oraz że każdy dostanie swój wymarzony prezent smile Oby przyszły rok był jeszcze pomyślniejszy od poprzedniego i dostarczył Wam samych sukcesów w życiu!

Dodano: 23.12.2008 / Radek_1 Skomentuj (0)

Turniej Emergency 4
Wraz z użytkownikiem heex16 postanowiliśmy zorganizować turniej Emergency 4. Jest to miłe urozmaicenie gry, gdzie wkrada się rywalizacja smile Na czym to będzie polegało? Można spróbować gry indywidualnie bądź wraz ze swoją grupą (poprzez muliplayer). Zapisy zaczynamy od 10 grudnia. Później gracie i na forum dzielicie się wynikami i czasem w którym go zdobyliście. Wszelkie szczegóły i zapisy dostępne są na naszym forum. Oczywiście nie chodzi tutaj o podawanie wyników z kosmosu, tylko o prawdziwe rywalizowanie smile Mamy nadzieję, dzięki temu gra będzie dla was jeszcze ciekawsza.

Dodano: 07.12.2008 / Radek_1 Skomentuj (0)

Nowy dział na forum
Zapraszamy do nowego działu na forum poświęconego policji, straży oraz pogotowiu. Stwierdziliśmy iż na forum mamy wielu strażaków lub osób ogólnie zainteresowanych tymi tematami, dlatego stworzyliśmy ten dział by to właśnie w nim prowadzić dyskusje.

Dodano: 19.10.2008 / Radek_1 Skomentuj (1)