Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Turniej Emergency 4
Wraz z użytkownikiem heex16 postanowiliśmy zorganizować turniej Emergency 4. Jest to miłe urozmaicenie gry, gdzie wkrada się rywalizacja smile Na czym to będzie polegało? Można spróbować gry indywidualnie bądź wraz ze swoją grupą (poprzez muliplayer). Zapisy zaczynamy od 10 grudnia. Później gracie i na forum dzielicie się wynikami i czasem w którym go zdobyliście. Wszelkie szczegóły i zapisy dostępne są na naszym forum. Oczywiście nie chodzi tutaj o podawanie wyników z kosmosu, tylko o prawdziwe rywalizowanie smile Mamy nadzieję, dzięki temu gra będzie dla was jeszcze ciekawsza.

Dodano: 07.12.2008 / Radek_1 Skomentuj (0)

Nowy dział na forum
Zapraszamy do nowego działu na forum poświęconego policji, straży oraz pogotowiu. Stwierdziliśmy iż na forum mamy wielu strażaków lub osób ogólnie zainteresowanych tymi tematami, dlatego stworzyliśmy ten dział by to właśnie w nim prowadzić dyskusje.

Dodano: 19.10.2008 / Radek_1 Skomentuj (1)

Setka wybiła
W dziale mody znajduje się już 100 plików. W razie jakichkolwiek problemów proszę o kontakt zari14(at)gmail.com. Życzę wszystkim wysokich transferów i wiele godzin zabawy z nowymi modami.

Dodano: 27.09.2008 / Zari Skomentuj (0)

Słownik strażaka
Dodaliśmy na stronę nowy dział Słownik strażaka. Znajdziecie w nim informacje na temat słownictwa strażaków, stopni OSP, PSP, oznaczeń pojazdów i sprzętu oraz wiele więcej. Słownik opracował KrajeS wspólnie z innymi użytkownikami forum na podstawie informacji zawartych w internecie. Mamy nadzieję, że się wam przyda smile

Dodano: 30.08.2008 / Radek_1 Skomentuj (1)