Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Emergency 4 w kioskach
Do kiosków trafił nowy numer czasopisma "Komputer Świat Gry". Na płycie DVD dołączonej do czasopisma znajduje się pełna polska wersja językowa gry Emergency 4. Cena najnowszego numeru wynosi 6,90 zł. Zapraszamy do kiosków smile.

Dodano: 09.07.2008 / Zari Skomentuj (24)

Poradnik tworzenia modeli
Miło nam jest poinformować was, że od dziś, dzięki Carmanowi sami możecie próbować swoich sił w modelowaniu. Napisał on obszerny poradnik dla początkujących o tym jak tworzyć modele pojazdów do Emergency 3 i 4 przy pomocy programu Zmodeler. Zachęcamy do przeczytania i tworzenia modeli! smile Wszelkie podziękowania dla autora poradnika możecie przesyłać na naszym forum, z pytaniami odnośnie modelowania również tam zapraszamy.

Dodane dnia 30.06.08:
Carman stworzył również wersję filmową poradnika. Dostępna jest ona tutaj.

Dodano: 11.06.2008 / Radek_1 Skomentuj (12)

PL Moda nie będzie
Chcemy oficjalnie odpowiedzieć na wszystkie wasze e-maile dotyczące moda. Po rozmowie z osobami tworzącymi PL Moda dowiedzieliśmy się, iż nie ukaże się on publicznie. Po (kolejnych zresztą) kłótniach w teamie, przedłużających się terminach, twórcy zadecydowali, że nie będą publikować efektów pracy, które do tej pory osiągnęli i zostanie on wyłącznie do ich własnego użytku. Prosimy nie wysyłać więcej e-maili z pytaniami "Kiedy będzie premiera PL Moda do Emergency 4?" Odpowiedź brzmi: nie będzie premiery. Mamy nadzieję, że jednak znajdzie się jakiś team, który w końcu skończy moda i udostępni go publicznie. smile

Edit: Mod będzie, a nawet już jest

Jak część z was się domyśliła, był to tylko primaaprilisowy żart wink Co więcej, by udowodnić to i zaspokoić waszą ciekawość, twórcy PL Moda wypuścili wersję beta. Dostępna jest ona w tutaj.
Wszelkie sugestie i opinie odnośnie moda prosimy pisać na forum.

Dodano: 01.04.2008 / Radek_1 Skomentuj (18)

Mały jubileusz
Kolejny mały jubileusz na naszej stronie, a raczej forum. Udało nam się dobić do 1000 użytkownika smile Szczęśliwą tysięczną zarejestrowaną osobą jest Kaczuszka123. Jeszcze jedna informacja, Sixteen Toons póki co milczy na temat wydania Emergency 5. Pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, że niedługo wyjdzie, co przyniesie nam falę nowych userów wink

Dodano: 12.03.2008 / Radek_1 Skomentuj (4)