Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Los Angeles Mod v1.5
Czekając na Emergency 5 twórcy modów nie próżnują. W ciągu najbliższych miesięcy planowane są premiery wielu wspaniale prezentujących się modów, natomiast wczoraj Hoppah wydał kolejną, tym razem oznaczoną symbolem v1.5, wersję Los Angeles Mod. Jest on kompatybilny z następującymi grami: Emergency 4 v1.3, Emergency 4 Deluxe oraz 911: First Responders. Oczywiście link do pobrania znajdziecie w dziale Mody.
Życzę wszystkim szybkich transferów i wytrwałości w oczekiwaniu na pozostałe produkcje. wink

Dodano: 09.02.2008 / Zari Skomentuj (7)

Wesołych Świąt
Wesolych Swiat
Wesołych, radosnych i pogodnych Świąt Bożego narodzenia, wymarzonych prezentów pod choinką, pomyślności w nadchodzącym 2008 roku życzy redakcja strony.

Dodano: 22.12.2007 / Radek_1 Skomentuj (4)

L.A. Mod 1.4
Pojawiła się nowa wersja najbardziej rozbudowanego modu do emergency 4 oznaczona już numerem 1.4. Oczywiście chodzi o Los Angeles Mod 1.4 autorstwa Hoppaha. Zachęcam Was do pobierania go z Naszego działu mody Mody. Jeżeli, któryś z linków w tym dziale nie działa informujcie mnie o tym .

Dodano: 27.10.2007 / Zari Skomentuj (0)

Dział "Serwery multiplayer"
Uruchomiliśmy na stronie nowy dział - Serwery multiplayer. Pozwala on wypromować swój serwer, by więcej osób wiedziało, że jest on online. Możecie tam zgłaszać swoje serwery, które będą online za niedłużej niż 2 tygodnie. Najbliższe oraz te, które będą online w ciągu 24 godzin pojawią się na stronie głównej.

Dodano: 09.10.2007 / Radek_1 Skomentuj (5)