Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Wesołych Świąt
Wesolych Swiat
Wesołych, radosnych i pogodnych Świąt Bożego narodzenia, wymarzonych prezentów pod choinką, pomyślności w nadchodzącym 2008 roku życzy redakcja strony.

Dodano: 22.12.2007 / Radek_1 Skomentuj (4)

L.A. Mod 1.4
Pojawiła się nowa wersja najbardziej rozbudowanego modu do emergency 4 oznaczona już numerem 1.4. Oczywiście chodzi o Los Angeles Mod 1.4 autorstwa Hoppaha. Zachęcam Was do pobierania go z Naszego działu mody Mody. Jeżeli, któryś z linków w tym dziale nie działa informujcie mnie o tym .

Dodano: 27.10.2007 / Zari Skomentuj (0)

Dział "Serwery multiplayer"
Uruchomiliśmy na stronie nowy dział - Serwery multiplayer. Pozwala on wypromować swój serwer, by więcej osób wiedziało, że jest on online. Możecie tam zgłaszać swoje serwery, które będą online za niedłużej niż 2 tygodnie. Najbliższe oraz te, które będą online w ciągu 24 godzin pojawią się na stronie głównej.

Dodano: 09.10.2007 / Radek_1 Skomentuj (5)

Pierwsza pomoc
Dziś, dzięki uprzejmości Społecznego Stowarzyszenia Ratowniczego zamieściliśmy na stronie kurs pierwszej pomocy. Wiedza ta jest niezbędna i może uratować niejedno ludzkie istnienie, jednak mamy nadzieję, że nigdy nie będziecie musieli jej używać w praktyce.

Zgodnie z Kodeksem karnym art. 162:
"Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym (...) utratą życia nie udziela pomocy (...) podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

Dodano: 10.09.2007 / Radek_1 Skomentuj (2)