Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Dział "Serwery multiplayer"
Uruchomiliśmy na stronie nowy dział - Serwery multiplayer. Pozwala on wypromować swój serwer, by więcej osób wiedziało, że jest on online. Możecie tam zgłaszać swoje serwery, które będą online za niedłużej niż 2 tygodnie. Najbliższe oraz te, które będą online w ciągu 24 godzin pojawią się na stronie głównej.

Dodano: 09.10.2007 / Radek_1 Skomentuj (5)

Pierwsza pomoc
Dziś, dzięki uprzejmości Społecznego Stowarzyszenia Ratowniczego zamieściliśmy na stronie kurs pierwszej pomocy. Wiedza ta jest niezbędna i może uratować niejedno ludzkie istnienie, jednak mamy nadzieję, że nigdy nie będziecie musieli jej używać w praktyce.

Zgodnie z Kodeksem karnym art. 162:
"Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym (...) utratą życia nie udziela pomocy (...) podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

Dodano: 10.09.2007 / Radek_1 Skomentuj (2)

Przenoszenie strony
W najbliższym czasie mogą wystąpić problemy w przeglądaniu strony i forum. Spowodowane to jest przenoszeniem strony na nowy, szybszy serwer. Za wszelkie problemy i utrudnienia przepraszamy.

Edit: Wszystko już powinno wrócić do normy.

Dodano: 23.07.2007 / Radek_1 Skomentuj (2)

911: FR już w sprzedaży!
Spotkałeś grającą w trybie multiplayer EM4 osobę z anglojęzycznego kraju? Nic dziwnego! Otóż po kilkukrotnym przesunięciu daty premiery, właśnie dzisiaj koncern Atari wydał w USA angielską wersję EM4, znaną pod tytułem 911: First Responders. Na stronie produktu można nabyć grę w systemie elektronicznej dystrybucji w cenie 19,95 $, ściągając ją na dysk twardy komputera. Nadal nie jest znana data wydania "pudełkowej" wersji gry, zarówno w USA, jak i w Wielkiej Brytanii.

Dodano: 23.06.2007 / slave99 Skomentuj (3)