Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Przenoszenie strony
W najbliższym czasie mogą wystąpić problemy w przeglądaniu strony i forum. Spowodowane to jest przenoszeniem strony na nowy, szybszy serwer. Za wszelkie problemy i utrudnienia przepraszamy.

Edit: Wszystko już powinno wrócić do normy.

Dodano: 23.07.2007 / Radek_1 Skomentuj (2)

911: FR już w sprzedaży!
Spotkałeś grającą w trybie multiplayer EM4 osobę z anglojęzycznego kraju? Nic dziwnego! Otóż po kilkukrotnym przesunięciu daty premiery, właśnie dzisiaj koncern Atari wydał w USA angielską wersję EM4, znaną pod tytułem 911: First Responders. Na stronie produktu można nabyć grę w systemie elektronicznej dystrybucji w cenie 19,95 $, ściągając ją na dysk twardy komputera. Nadal nie jest znana data wydania "pudełkowej" wersji gry, zarówno w USA, jak i w Wielkiej Brytanii.

Dodano: 23.06.2007 / slave99 Skomentuj (3)

LA Mod 1.3
Wczoraj Hoppah opublikował najnowszą wersję swojego moda - Los Angeles Mod 1.3. Można ją już znaleźć w dziale Mody Los Angeles Mod 1.3. Życzę szybkiego transferu wink. Dodatkowo mamy kolejny jubileusz: w dziale Mody znajduje się już 50 plików.

Dodano: 21.06.2007 / Zari Skomentuj (1)

Pierwszy milion!
Tym razem mam przyjemność napisać o małym jubileuszu naszej strony. Dnia 19 czerwca 2007 roku nasza strona odnotowała 1,000,000 odsłonę. Niezmiernie się cieszymy, że jesteście z nami cały czas i nieustannie korzystacie z naszej strony smile Z tej okazji postanowiliśmy wyróżnić użytkowników naszego forum wprowadzając nowe, specjalne rangi.
Pierwszą osobą, która dostanie nominację na starszego kapitana jest Zari, który współtworzy stronę, aktualizując dział mody i na forum posiada największą ilość pochwał.
Drugą osobą, która dostaje nominację na Kapitana, jest _maroko.nine.one, który koordynował powstawanie PL-Moda do Emergency 3.

Kolejne nominacje już niebawem!

Dodano: 19.06.2007 / Radek_1 Skomentuj (4)